Murat Yıldırım ve İman Elbani'nin Miray İçin düzenledikleri Büyüleyici Fas Düğünü

Ünlü oyuncu Murat Yıldırım ve Faslı eşi İman Elbani, kızları Miray'ı kucaklarına aldıktan sonra Fas geleneklerine uygun bir düğün düzenlediler. Albani’nin salona tahtla girişi ise oldukça ilgi çekti.

Yayınlanma: 11:06 22-06-2023
Güncellenme: 11:06 22-06-2023
Murat Yıldırım ve İman Elbani'nin Miray İçin düzenledikleri Büyüleyici Fas Düğünü

Çok sayıda projede yer alan başarılı oyuncu Murat Yıldırım, son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinde başrol oynuyor. 2016 yılında Faslı oyuncu Iman Elbani ile nikah masasına oturan ünlü oyuncu, geçtiğimiz sene ekim ayında Miray adını verdikleri kızlarını kucağına aldı.

Uzun süredir Türkiye'de yaşayan Elbani, kızı için Fas geleneklerine uygun bir düğün organize etti. Murat Yıldırım ve Iman Elbani'nin gece boyunca eğlendiği düğünde eğlenceli anlar yaşandı. 

SALONA TAHTLA GETİRİLDİ

Daha yaşına girmeyen kızları için Fas'ta büyük bir düğün yapan Murat Yıldırım, gecede beyaz takım elbise giyerken eşi de birden fazla elbise tercih etti. Güzelliği ve şıklığıyla geceye damga vuran anne Iman Elbani, krem rengi taş işlemeli elbisesi ve gösterişli tacıyla tahtla salona getirildi.

Eşine eşlik eden Yıldırım ise gece boyunca dans etti. Düğüne katılan kadın misafirler ise şıklıklarıyla göz kamaştırdı. Düğünden bir kareyi Instagram hesabından paylaşan başarılı oyuncu Murat Yıldırım "Miray'ımız için düzenlenen geleneksel Fas düğününden" notunu düştü. 

Kaynak: İHA
Etiketler:
Editör: Ebru Aşitan - ebruasitan@ulkedenhaberler.com.tr

Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
0 Yorumlar
Bizi Takip Edin

ÇOK OKUNANLAR

GÖZDEN KAÇMASIN