Yengeç
      Mottosu: Merhametsiz insanları hayatım boyunca anlamayacağım!
      Yönetici Gezegeni: Ay
      Elementi: Su

Yengeç Burcunun Günlük Burç Yorumu - 15 Ağustos 2022

Yengeç Burcu Günlük Yorum

Bir süredir mücadele ettiğiniz duygular, önümüzdeki 48 saat içinde yüzeye çıkacak. Hoş olmayan sonuçları olabilir. Öte yandan, tüm bu gereksiz olumsuzlukları göğsünüzden attığınızda çok daha iyi hissedeceksiniz.

Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Bu yıl çok şey başardın! Zam aldın! Gardırobunuzu yenilediniz! Hayalinizdeki kanepeyi satın aldınız! Ancak hafta başlarken, vergiler veya kredi kartları hakkında bir hatırlatma olarak sahip olduklarınızın yeterli olmadığını veya arkadaşınızın yüksek maaşının sizi bir karşılaştırma ve umutsuzluk durumuna gönderdiğini hissedebilirsiniz. Bu his sonsuza kadar sürmeyecek, hatta haftanın sonuna kadar. Faydalı gezegenler Venüs ve Jüpiter 18'inde birleşerek kendinize olan güveninizi artıran tatlı bir kariyer veya para kazanma fırsatı getiriyor.

Yengeç Burcu Aylık Yorum

Temmuz'da başlayan heyecandan kalan, eğlenceli bir ay sizi bekliyor Yengeç. Bunun nedeni, sosyal hayatınızın eğlence, oyunlar ve coşkuyla çığlık atmasıdır. Bu 20 Ağustos'a kadar devam eden bir trend. Yeni ayın enerjisi ağustos ayının başında yankılanarak yolunuza daha fazla gelir ve refah getiriyor. Bu bir zam, yeni müşteri veya hatta iş teklifi olabilir. Ay ortası, varlıklar, yatırımlar ve büyük para meseleleri 11'ine doğru aklınıza gelebilir. Bir uzlaşma veya ikramiye bekliyorsanız, şimdi gelebilir. Bazı Yengeçler, perde arkasında önemli bir proje üzerinde çalışmaya başlayabilir. Ağustos'un sonunda, 27'sinde, sizi zihninizi açmaya iten yeni bir ay geliyor.

Yengeç Burcu Yıllık Yorum

2022 yılına Venüs Retrosu ile başlıyoruz. 7 Şubata kadar Venüs Retro harekette olacak. Bu retro sürecini ilişkiler alanında yaşayacağınız için dostluk, ortaklık ve partnerlik ilişkilerinizde daha akılcı davranmak, mantığınızla ilerlemek isteyebilirsiniz. Duyguları akıl süzgecinden geçirecek, güvendiğiniz ilişkiler içinde olmak isteyeceksiniz. İlişkilerinizi geleceği ve ilerisini düşünerek değerlendirebilir ve buna göre seçim yapabilirsiniz. Bu dönemde geçmiş ilişkiler gündeme gelebilir, geçmişteki partnerlerinizle haberleşme ve görüşme deneyimleri içerisinde olabilirsiniz. Taşınma konularınızda bu süreçte değişen durumlar olabilir.
Bizi Takip Edin