İkizler
      Mottosu: Arkadaşlarım benim için her zaman önceliklidir!
      Yönetici Gezegeni: Merkür
      Elementi: Hava

İkizler Burcunun Günlük Burç Yorumu - 15 Ağustos 2022

İkizler Burcu Günlük Yorum

Bu hafta sonu tek tehlike, eleştirilere aşırı tepki göstermeniz ve işleri olması gerektiğinden daha zor hale getirmenizdir. Otorite figürleri yeteneklerinizin çok iyi farkındadır ve siz yapmazsanız düşmanlarınızın söylediklerini ciddiye almazlar.

İkizler Burcu Haftalık Yorumu

Haftanın başında, şu anda nerede olduğunuza karşı olmanız gerektiğini düşündüğünüz yer konusunda hayal kırıklığına uğramış hissediyorsunuz. Günlük hayatınız uzun vadeli hayallerinizle uyuşmuyor, ancak geçen yıl bu zamanlarda nerede olduğunuzu ve o zamandan beri ne kadar yol kat ettiğinizi düşünmeye çalışın! 16'sında, meditasyon yapmak için biraz zaman ayırın (ya da sadece birkaç saatliğine uzaklaşmaya çalışın) ve ilhamın size gelmesine izin verin. 20'sinde, Mars'ın uzun süreli bir konaklama için burcunuza girmesiyle, kendinizi oraya koymak için çok daha fazla enerjiye sahip olmak üzeresiniz.

İkizler Burcu Aylık Yorum

Bir aydan fazla süredir, kişisel ve profesyonel fetihleriniz için perde arkası planlar yapmak ve stratejiler oluşturmakla meşgulsünüz. Bu eğilim bu ayın çoğu için devam edecek, bu yüzden bu zamanı akıllıca kullanın. Ağustos ayının başlangıcı, dikkatinizi dünyayla nasıl iletişim kurduğunuza da çevirecek. Bazı İkizler burçları büyük bir pazarlama çalışmasına girebilir. Diğerleri ise seyahat etmekten keyif alacaklar. Ay ortası, özellikle 11 Ağustos dolunayı yakınında daha da fazla ivme getirebilir. Bu, bilgelik ve genişleme bölgenizi vurgular ve sizi birkaç farklı şekilde etkileyebilir. Seyahat, özellikle uzun mesafe, yeniden vurgulanabilir. Neyse ki, 20 Ağustos'ta güçlü Mars, iki yıl içinde ilk kez burcunuzu ateşleyecek.

İkizler Burcu Yıllık Yorum

2022 yılına Venüs Retrosu ile başlıyoruz. 7 Şubata kadar Venüs Retro harekette olacak. Bu retro sürecinde finansal konularla ilgili daha iyi düzenlemeler yapmanız gerekecek. Giderlerinizi kontrol etmeli, gereksiz harcamaları düzenlemeli ve bankacılık işlemlerinizde daha sistemli ve planlı hareket etmelisiniz. Keyfi harcamalarınız bu dönemde artış gösterebilir. Finansal olarak ise güçlenme isteğiniz artabilir. Hem iş hem özel hayatınızda isteklerinize ulaşabilmeniz için bazı fedakarlıklar yapmanız gereken bir dönem. Sorumluluk bilinci önem kazanıyor. Bu bilinçle hareket ettiğinizde hakkınız olana, hak ettiğinize ulaşabilirsiniz.
Bizi Takip Edin