Boğa
      Mottosu: İyi bir hayat için huzur gerekir!
      Yönetici Gezegeni: Venüs
      Elementi: Toprak

Boğa Burcunun Günlük Burç Yorumu - 15 Ağustos 2022

Boğa Burcu Günlük Yorum

Bu hafta sonu işvereninizi veya güçlü bir konumda olan başka birini etkilemek istiyorsanız, hızlı ve kararlı davranmalısınız. Fark edilmek için çabalayan tek kişi sen olmayacaksın, o yüzden hamleni yap ve şimdi yap.

Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Haftanın başında, iş/yaşam dengesi eksikliğinizden dolayı hüsrana uğradığınızı hissediyorsunuz. Her gün akşam 6'ya kadar e-posta oturumunuzu kapatmak istediğinizi veya hafta sonları patronunuzun mesajlarına cevap vermeyi reddettiğinizi söyleseniz de her zaman istisnalar yapıyorsunuz. 18'inde, yönetici gezegeniniz Venüs genişleyen Jüpiter ile bağlantı kurarken, kişisel bir gününüzü veya en azından bir öğleden sonrayı dizüstü bilgisayardan uzak tutmanız için ilham veriyorsunuz.

Boğa Burcu Aylık Yorum

Bu ay Boğa burçları için hem özel hem de iş hayatları için çok iyi günler vadediyor. Hatta 2022'nin en sevdiğiniz ayı bu olabilir. Ateşli Mars, 20'sine kadar burcunuzu tutuşturuyor. Bu, önümüzdeki iki yıl içinde gerçekleşmesini istediğiniz herhangi bir hedefe doğru harekete geçmek ve başlamak için önemli bir dönemdir. Ayrıca ay boyunca seksi ve çekici, karizmatik ve çekici olacaksınız. Ağustos ayının başlangıcında, odağınızı ev, aile veya evle ilgili konulara çeviren yeni ay hala aktif olacak ve sizi bir değişiklik yapmaya veya akrabalarınızla yeniden bağlantı kurmaya teşvik edecek. Ay ortasında, kariyer sektörünüzde güçlü bir dolunay, 11 Ağustos'a doğru adınızı ışıklandıracak. Bu muhtemelen profesyonel dünyanızda büyük bir değişime neden olacak, sizi daha yükseğe kaldıracak veya büyük bir gerçeklik kontrolüyle karşı karşıya kalmanıza neden olacak. Terfiler, ödüller veya büyük bir yeni iş teklifi masada olabilir. Mart 2023'e kadar sürecek bir başka önemli trend bu ay başlıyor ve sizi yoğun bir şekilde mali durumunuza ve paranıza odaklayacak. Daha fazla harcıyor olabilirsiniz, aynı zamanda bir ton daha fazla kazanabilirsiniz.

Boğa Burcu Yıllık Yorum

2022 yılına Venüs Retrosu ile başlıyoruz. 7 Şubata kadar Venüs Retro harekette olacak. Burcunuzun yönetici gezegeni Venüs olduğu için bu retro sürecinden en çok etkilenen burçlardan biri olabilirsiniz. Geleceğe dair hayaller, planlar ve hedefler her zamankinden önemli ve ön planda olacak. Geleceğinizi sorgulayacak, önünüzü görme isteğinin arttığını fark edeceksiniz. Geçmiş ilişkiler, ilişkilerdeki eski konular bu dönemde tekrar ortaya çıkabilir. Uzaklardaki kişilerden haber alabilir, karşılaşabilir veya tekrar görüşebilir. Evliliğe dair planlarınızda ise ertelenmiş kutlamalar bu tarihlerde gerçekleşebilir. Fakat bu tarihlerdeki evlilik planlarında yeniden düzenlemeler, plan ve tarih değişiklikleri olabilir.
Bizi Takip Edin