Tarkan, eşi ve kızıyla tatilde!

Geçtiğimiz ay çıkardığı 'Geççek' şarkısıyla Türkiye'nin gündemine oturan Tarkan, eşi Pınar Tevetoğlu ve kızı Liya ile birlikte tatile çıktı

Yayınlanma: 11:03 29-03-2022
Güncellenme: 02:06 27-06-2022
Tarkan, eşi ve kızıyla tatilde!

Megastar Tarkan, dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle yaklaşık iki yıl kadar eşi Pınar Tevetoğlu ve kızı Liya ile birlikte Almanya'da kalmıştı. Ünlü popçu, 2021'in son aylarında albüm çalışmaları için ailesiyle birlikte Türkiye'ye dönmüştü.

Geçtiğimiz şubat ayında çok ses getiren 'Geççek' adlı şarkısını hayranlarıyla buluşturan Tarkan, yorgunluğunu ailesiyle tatile çıkarak attı.

O anları sosyal medya üzerinden hayranlarıyla paylaşan 49 yaşındaki 'Megastar' hangi ülkeye gittiğini ise belirtmedi.

Bazı takipçileri, eşi Pınar Tevetoğlu ve kızı Liya ile denizin ve güneşin keyfini çıkaran Tarkan'ın Karayipler'e gittiğini ileri sürdü.

Tarkan, ailecek çekilen fotoğraflarının altına eşi ve kızının baş harflerini yazıp, aralarına kalp emojisi koydu. Ancak herkes bu notu 'Polat' olarak okudu.

Paylaşımı gören takipçilerden Tarkan'a şu yorumlar geldi:

* Açıklamayı 'Polat' diye okudum ağabey

* Polat kim ya?

* Yeni dünyaya gelecek çocuğun ismi Polat mı olacak bu durumda?

'GEÇÇEK'İN KLİBİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN VİDEO OLMUŞTU

Öte yandan yayınlanmasının ardından kısa sürede sosyal medyada gündem olan 'Geççek' adlı şarkı, YouTube'da 43 milyon, Instagram'da 12 milyon, Twitter'da ise 19.2 milyondan fazla görüntüleme almıştı.

'Geççek'in İrfan Yıldırım yönetmenliğinde çekilen klibi, yayınlanmasından sonra ilk 24 saat içinde ise dünyada en çok izlenen 2. video klip ve en çok beğeni alan 1. video olmuştu.

ŞARKI POLİTİK AMAÇ MI TAŞIYOR?"

Şarkı, ayrıca Türkiye'nin gündemine de oturmuştu. Daha yayınlanmadan önce 'Geçecek' yerine 'Geççek' adını verilen şarkının Türkçe'nin bozulmasına hizmet edeceği tartışması başlamıştı. Sözleri ortaya çıktıktan sonra "Türkçeyi katlediyor." tartışması yerine, "Şarkı hükümet karşıtı politik amaç mı taşıyor?" sorusuna bırakmıştı.

"DİLERİM Kİ HEPİNİZE İYİ GELİR" DEMİŞTİ

'Megastar', 'Geççek'i nasıl yazdığını, "Bir yıl kadar önce ruh halimin çok iyi olmadığı bir dönemden geçtim. Pandemi, dünyada olup biten üzücü olaylar, insanlığın endişe verici gidişatı, doğanın yok edilişi gibi bir sürü şey beni çok olumsuz etkilemiş, umudumu kaybeder gibi olmuştum. O anlarda bu şarkının melodi ve sözleri içimde yankılandı. 'Geççek geççek elbet bu da geççek, gör bak umudun gününü gün etçek'. Hepimize iyi gelecek bir şarkı yazmalıyım dedim. Belki bu şarkı bizi biraz teselli eder, bize moral verir, umut olur diye düşündüm. Dilerim ki 'Geççek' yüzünüzde bir gülümsemeye vesile olur ve hepimize iyi gelir." sözleriyle açıklamıştı.

Kaynak:
Etiketler:
Editör: Büşra Ustaol - busraustaol@ulkedenhaberler.com.tr

Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
0 Yorumlar
Bizi Takip Edin

ÇOK OKUNANLAR

GÖZDEN KAÇMASIN