Abone Ol

Salih Uçan ve AlMusrati Milli Arada Sahaya Dönecek!

Beşiktaş'ta Salih Uçan ve AlMusrati sakatlıklarının ardından milli arada tam olarak iyileşerek Başakşehir maçında sahaya dönecek.

Yayınlanma: 13:03 22-03-2024
Güncellenme: 13:03 22-03-2024
Salih Uçan ve AlMusrati Milli Arada Sahaya Dönecek!

Kara Kartal’da sakatlıkları nedeniyle son maçlarda süre alamayan Salih Uçan ve AlMusrati’nin durumları belli oldu. Siyah-Beyazlılar’da sakatlığı nedeniyle bir süredir forma şansı bulamayan Salih Uçan’ın milli arada yüzde 100 hazır olacağı kaydedildi. Aynı sebeple Antalyaspor karşılaşmasında forma giyemeyen Musrati de yine milli arada hazır olacak. Bu iki oyuncunun Başakşehir karşılaşmasında sahada olacağı bildirildi.Kara Kartal’da sakatlıkları nedeniyle son maçlarda süre alamayan Salih Uçan ve AlMusrati’nin durumları belli oldu.

Siyah-Beyazlılar’da sakatlığı nedeniyle bir süredir forma şansı bulamayan Salih Uçan’ın milli arada yüzde 100 hazır olacağı kaydedildi. Aynı sebeple Antalyaspor karşılaşmasında forma giyemeyen Musrati de yine milli arada hazır olacak. Bu iki oyuncunun Başakşehir karşılaşmasında sahada olacağı bildirildi.

Milli takımlara 9 futbolcu...

Beşiktaş, tam 9 oyuncusunu milli takımlara gönderdi. SiyahBeyazlılar’da ülkelerinin ulusal takımlarına çağrılan futbolcular şöyle: Mert Günok, Semih Kılıçsoy, (Türkiye), Vincent Aboubakar (Kamerun), Milot Rashica (Kosova), Daniel Amartey (Gana), Omar Colley (Gambiya), Bakhtiyor Zaynutdinov (Kazakistan), Masuaku (Demokratik Kongo) ve Ernest Muci (Arnavutluk).

Kaynak:
Editör: Sena Kaya - senakaya@ulkedenhaberler.com.tr

Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
0 Yorumlar
Bizi Takip Edin

ÇOK OKUNANLAR

GÖZDEN KAÇMASIN