Rihanna bebek alışverişinde

ASAP Rocky ile birlikteliğinden ilk bebeğini bekleyen Rihanna, bebek alışverişi yaparken görüntülendi. Kızı olacağı öğrenilen ünlü şarkıcı, bebek kıyafetlerine duygusal tepkiler verirken objektiflere yansıdı.

Yayınlanma: 17:03 28-03-2022
Güncellenme: 02:06 27-06-2022
Rihanna bebek alışverişinde

Dünyaca ünlü rapçi ASAP Rocky ile yaklaşık iki yıldır birlikteliğini sürdüren şarkıcı Rihanna, şimdilerde ilk kez anne olacak olmanın heyecanı yaşıyor.

 

Ünlü isim, geçtiğimiz haftalarda hamilelik sürecini de Extra'ya anlatmıştı. Bu dönemin göründüğü gibi rahat geçmediğini anlatan şarkıcı, normal olmayan aşermeler ve inanılmaz bir yorgunluk yaşadığını belirtmişti.

Barbadoslu şarkıcı, kendini nasıl hissettiği sorulunca, "Harika hissediyorum, bazen aşırı yorgun ve buna alışkın değilim. Gecenin herhangi bir saatinde uyanık kalabiliyordum ama şu an bedenim her dakika bana ‘şu an uyuman gerekiyor’ diyor" demişti.

 

BEBEĞİNİN CİNSİYETİNİ ELE VERDİ! 

Alışverişte görüntülenen Rihanna'nın sepete koyduğu bir kıyafet ise, bebeğin cinsiyetini ele verdi. Sepetine turuncu renkli bir bebek eteği koyan güzel şarkıcı, bu hareketi ile kızı olacağı iddialarını güçlendirdi.

Yeni fotoğraflarını da 122 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınlayan Rihanna, kullanıcılardan oldukça ilgi görmüştü. 20 Şubat'ta 34 yaşına basan ünlü yıldızın gönderisi, yaklaşık 8 milyon beğeni ve 37 binden fazla yorum almıştı.

​​​​​​​

Kaynak:
Etiketler:
Editör: Büşra Ustaol - busraustaol@ulkedenhaberler.com.tr

Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
0 Yorumlar
Bizi Takip Edin

ÇOK OKUNANLAR

GÖZDEN KAÇMASIN