Nilsu Berfin Aktaş, Serdar Sertçelik'ten Gözlerden Uzakta Boşandı!

Evlilikleri sarsıntıda olan çift, Büyükada'daki Adalar Adliyesi'nde duruşmaya katılarak boşanma konusunda anlaştıklarını beyan etti. Evlilikleri dakikalar içerisinde son buldu.

Yayınlanma: 13:07 15-07-2023
Güncellenme: 13:07 15-07-2023
Nilsu Berfin Aktaş, Serdar Sertçelik'ten Gözlerden Uzakta Boşandı!

Ünlü oyuncu Nilsu Berfin Aktaş yeni dizisi Yaz Şarkısı'nda 'Gülbeyaz' rolünü canlandırıyor. Aktaş’ın cezaevinden çıkan ve yurt dışına kaçtığı iddia edilen Serdar Sertçelik’ten boşanma kararı aldığı ortaya çıkmıştı. Evlilikleri sarsıntıda olan çift sessiz sedasız boşanarak yollarını ayırdı.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde canlandırdığı 'Gökçe' karakteriyle hafızalara kazınan Nilsu Berfin Aktaş şimdilerde FOX'un yeni projesi Yaz Şarkısı'nda yer alıyor. Evlilik hayatını gözlerden uzak yaşayan Nilsu Berfin Aktaş, anlaşmalı olarak boşandı.

10 DAKİKADA BİTTİ

Yaz Şarkısı dizisinin başrol oyuncusu Nilsu Berfin Aktaş, Serdar Sertçelik'le anlaşmalı olarak boşandı.

Nilsu Berfin Aktaş bir süredir ayrı yaşadığı Serdar Sertçelik‘le boşanma kararı almıştı. ünlü oyuncu oyuncu Büyükada’daki Adalar Adliyesi‘nde boşandı. Tarafların hazır bulunduğu duruşmada Aktaş ve Sertçelik boşanma konusunda anlaştıklarını beyan etti.

Karşılıklı birbirlerinden talepte bulunmayan ikilinin duruşması 10 dakika sürdü.

Ünlü isimlerin gözlerden uzak olmak için seçtiği Adalar Adliyesi‘nde geçen haftalarda Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç çifti de boşanmıştı.

Kaynak:
Etiketler:
Editör: Ebru Aşitan - ebruasitan@ulkedenhaberler.com.tr

Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
0 Yorumlar
Bizi Takip Edin

ÇOK OKUNANLAR

GÖZDEN KAÇMASIN