Mustafa Varank, Sahte İddialarına Yanıt Verdi: Görüntüler Gerçek

Mustafa Varank,Cumhurbaşkanı Erdoğan ile oynadıkları basketbol maçının görüntülerini paylaştı. Ancak bazı sosyal medya kullanıcıları, görüntülerin sahte olduğunu iddia etti.Varank'tan cevap geçikmedi.

Yayınlanma: 12:07 02-07-2023
Güncellenme: 12:07 02-07-2023
Mustafa Varank, Sahte İddialarına Yanıt Verdi: Görüntüler Gerçek

AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Varank'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yaptığı basketbol maçlarından derlenen görüntülerin birinin gündüz, diğerinin gece çekilmesi nedeniyle 'sahte' olduğu iddia edilmişti. Varank, yaptığı açıklama ile bu yöndeki iddiaları kesin bir dille yalanladı.

ERDOĞAN'IN ZİNDE OLMASI DİKKAT ÇEKTİ

Eski Sanayi ve Teknoloji Bakanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Varank, önceki gün Cumhurbaşkanı Erdoğan'la oynadıkları basketbol maçının görüntülerini "Arada maçtan kaytarıp video çektiğim doğrudur" notuyla sosyal medyadan paylaştı. Kısa sürede büyük yankı uyandıran görüntülerde Erdoğan'ın dinç ve zinde olması dikkatlerden kaçmadı.

SAHTE OLDUĞU ÖNE SÜRÜLDÜ

Ancak çok geçmeden sosyal medyada basketbol maçlarından derlenen görüntülerden birinin gündüz, diğerinin gece çekimi olması nedeniyle 'sahte' olduğunu öne sürüldü.

VARANK'TAN İDDİALARA YANIT

Bu yöndeki paylaşımlara yanıt veren Mustafa Varank, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Müzmin muhalifler, haftada iki gün yaptığımız maçlardan derlediğim reels videosuna komplo teorisi üretmek için bitap düşmüş. Çektiğim görüntülerde 'fake' yok ama bu müzmin muhaliflerin kinlerinden 'deep' hasta oldukları kesin!" ifadelerini kullandı.

Kaynak:
Editör: Ebru Aşitan - ebruasitan@ulkedenhaberler.com.tr

Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
0 Yorumlar
Bizi Takip Edin

ÇOK OKUNANLAR

GÖZDEN KAÇMASIN