Abone Ol

Monaco Prensesi Charlene ve Prens Albert: Garip Televizyon Anları

Monaco Prensi Albert ve Prenses Charlene'in ayrı yaşadıkları, randevularla görüştükleri iddiaları gündemde. Televizyon röportajlarında Prenses Charlene'in sadece birkaç kelime söylediği belirtiliyor.

Yayınlanma: 14:09 03-09-2023
Güncellenme: 14:09 03-09-2023
Monaco Prensesi Charlene ve Prens Albert: Garip Televizyon Anları

Monaco Prensi Albert ve eşi Prenses Charlene'in ayrı yaşadıkları ve birbirlerini sadece 'randevu ile' gördüklerine yönelik iddialar gündeme oturmuştu. Şimdi ise Prenses Charlene, ayrı yaşadıkları ve birbirlerini sadece 'randevu ile' gördüklerine yönelik iddiaların arasında kocası Prens Albert ile birlikte televizyonda garip bir görüntü vererek gündem oldu.

MONACO PRENSESİ’NİN CANLI YAYIN GÖRÜNTÜLERİ OLAY OLDU

İddiaların odağındaki çift geçtiğimiz gün Monaco’nun ilk televizyon kanalının açılışı için canlı yayına çıktı. Ancak İngiliz medyası, 45 yaşındaki Prenses Charlene'in röportaj sırasında 65 yaşındaki Prens Albert'in yanında dururken sert bir görüntü çizdiğini ve gergin göründüğünü yazdı.

Kocası Prens Albert'in açılıştan duyduğu gururu uzun uzun anlatırken Prenses Charlene'in sadece birkaç kelime mırıldanmakla yetindiğine dikkat çekti.

İsviçre'de yaşamak için Monaco'yu terk ettiği öne sürülen eski olimpik yüzücü Prenses Charlene'in, röportaj boyunca gergin göründüğü yazıldı. Hatta bir noktada derin bir nefes alıp yutkunduğunun ve tuhaf bir şekilde tebessüm ettiğinin altı çizildi.

Charlene’in sadece, “Tebrikler, gelecekte her şeyin en iyisi sizin için gerçekleşsin” dediğine dikkat çeken İngiliz medyası, Prenses Charlene için "garip görünüyor” yorumunu yaptı.

Kaynak:
Etiketler:
Editör: Ebru Aşitan - ebruasitan@ulkedenhaberler.com.tr

Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
0 Yorumlar
Bizi Takip Edin

ÇOK OKUNANLAR

GÖZDEN KAÇMASIN