Abone Ol

İzmir Otogarı'nın Yıkım Tarihi Belli Oldu!

Başkan, İzmir halkının rahatsız olduğu herhangi bir konuyu görmezden gelmediklerini ve çözüm için mücadele ettiklerini vurguladı. Yeni ana transfer merkezinin 26 Temmuz'da hizmete gireceğini duyurdu.

Yayınlanma: 16:07 20-07-2023
Güncellenme: 16:07 20-07-2023
İzmir Otogarı'nın Yıkım Tarihi Belli Oldu!

İzmir Büyükeşhir Belediye Başkanı Tunç Soyer sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, İzmir Otogarı için yıkım tarihi verdi. Başkan Soyer’in paylaşımı şöyle:

İzmir Otogarı'nın bu hali ne? Asla İzmir'e yakışmayan bir yapı. Bundan tam 25 yıl önce, tüm hakları bir firmaya devredilmiş olması sebebiyle elimizi kolumuzu bağlayan kördüğüm, Aralık 2023'te çözülecek. ‘Biz de aynı gün yıkıma başlayacağız.’

“YILLARDIR VERDİĞİMİZ HUKUKSAL MÜCADELE”

Yıllardır verdiğimiz hukuksal mücadele ve onca uzatmalı davalarımızla canınızı sıkmak istemediğimiz için açıklama yapmadık ama artık sona yaklaştık. İzmir Otogarı'nın 25 yıllık işletme hakkını elinde bulunduran şirketin sözleşmesi, 2023 yılı Aralık'ta sona eriyor. Sözleşme biter bitmez firmayı tahliye edeceğiz.

Şu anki otogarı, haftaya bugün detaylarını sizinle paylaşacağım bambaşka bir ana transfer merkezine dönüştüreceğiz. Kısacası sevgili hemşehrilerim, İzmir'de sizin rahatsız olup da bizim görmezden geldiğimiz hiçbir konu olamaz.

Eğer o konu çözülemiyorsa bilin ki biz buz dağının görünmeyen tarafında en az birkaç dava, bir dizi resmi görüşme ve onay mekanizması ile mücadele ediyoruzdur. Yakında şehrimize gelenleri, İzmir'e çok yakışacak bir Ana Transfer Merkezi karşılayacak. 26 Temmuz'u bekleyin.!

Kaynak:
Editör: Ebru Aşitan - ebruasitan@ulkedenhaberler.com.tr

Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
0 Yorumlar
Bizi Takip Edin

ÇOK OKUNANLAR

GÖZDEN KAÇMASIN