Derya Uluğ, Yalova Konserinde Geçirdiği Kaza Nedeniyle Sahneye Gecikti

Derya Uluğ, Yalova'da düzenlenen konsere geç çıkınca seyircilerden tepki aldı. Geçirdiği kaza nedeniyle başında dikişler olan sanatçı, özür diledi. 

Yayınlanma: 16:07 19-07-2023
Güncellenme: 16:07 19-07-2023
Derya Uluğ, Yalova Konserinde Geçirdiği Kaza Nedeniyle Sahneye Gecikti

Yalova Belediyesi tarafından Yalova’nın düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen konserde Derya Uluğ sahne aldı.

Derya Uluğ, konsere geç çıkınca seyircilerden tepki gördü. Sahneye yaklaşık 1,5 saat geç çıkan Derya Uluğ, Yalovalılardan özür diledi.

"BAŞIMDA DİKİŞLER VAR"

Ünlü sanatçı geçirdiği kazayı belli etmeden konseri tamamlamak istediğini fakat fenalaştığını anlatarak "Bunu ne size de ne de başkasına yansıtmadan, belli etmeden çıkıp bitirmeyi hayal ediyordum ama ben 2 gün önce bir kaza geçirdim. Başımda dikişler var.

Bugün buraya çıkmak için oldukça şartları zorladım ama sahneden önce fenalaştım tekrar. O yüzden huzurunuza geç çıktığım için özür diliyorum. Sağlığım el verdiği sürece sahneyi devam ettireceğimi bilmenizi isterim. Sahneye çok nadirdir spor ayakkabıyla çıktım. Bugün mecbur kaldık" dedi.

BAŞINDAKİ YARAYI BANDANA İLE GİZLEDİ

Konsere başında bandana ile çıkan ünlü sanatçının yaralarını gizlemek için bunu kullandığı öğrenildi. Öte yandan Derya Uluğ’un talihsiz kazayı havuzda eğlenirken geçirdiği, dengesini kaybederek yere düştüğü ve başını zemine vurduğu iddia edildi.

Kaynak: İHA
Editör: Ebru Aşitan - ebruasitan@ulkedenhaberler.com.tr

Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
0 Yorumlar
Bizi Takip Edin

ÇOK OKUNANLAR

GÖZDEN KAÇMASIN