CZN Burak Deprem Yardımları ve Aile İlişkileriyle Gündemde!

CZN Burak adıyla tanınan fenomen Burak Özdemir, babası tarafından dolandırıldığını belirterek suç duyurusunda bulundu. Kendi adını ve fotoğrafını kullanan mekanlardan tabelaların indirilmesini istedi.

Yayınlanma: 09:07 19-07-2023
Güncellenme: 09:07 19-07-2023
CZN Burak Deprem Yardımları ve Aile İlişkileriyle Gündemde!

CZN Burak hesabıyla TikTok ve Instagram hesaplarında Türkiye'deki en yüksek takipçi sayısına ulaşan Burak Özdemir, uzun süredir babasıyla problemler yaşıyor. İkili arasındaki kriz, Türkiye'yi sarsan depremlerin ardından patlak verdi.

Aslen Hataylı olan CZN Burak, deprem bölgesine elinden geldiğince yardım yapmaya çalıştı. Ancak bu süreçte babasının engellemeleriyle karşı karşıya kaldı.

Depremzedelere yardım eli uzatmasının önüne geçilmesine dayanamayan CZN Burak, babasıyla olan tüm bağlarını kopardı.

Tek başına yeni bir sayfa açmak için kolları sıvayan fenomen isim, babası tarafından isim haklarının satıldığını öğrenince mahkemenin yolunu tuttu. Çağlayan Adliyesi'nde görülecek ilk duruşma ise eylül ayında.

TABELALARI İNDİRTECEK

Babası tarafından dolandırıldığını söyleyen CZN Burak, kendi adını ve fotoğrafını kullanan mekanlardan tabelaların indirilmesini talep etti.

"İSMİMİ KULLANAN EMEK HIRSIZLARI…"

Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarda da İstanbul'da Vadi İstanbul'dan başka şubesinin olmadığını sık sık belirten CZN Burak, "Lütfen ismimi, resmimi korsan kullanan emek hırsızlarına itibar etmeyin." diyerek uyarıda bulunuyor.

ARAÇLARINI SATTI, YENİ MEKANINI AÇIYOR

İstanbul Sarıyer'deki Vadi İstanbul'da yeni bir mekan açmaya hazırlanan Burak Özdemir, yeni girişiminde tek başına ilerleme kararı aldı.

Garajında bulunan lüks araçları satarak sermaye yapan Özdemir, eylül ayında sevenleriyle yeni mekanında buluşacak.

Kaynak:
Editör: Ebru Aşitan - ebruasitan@ulkedenhaberler.com.tr

Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
0 Yorumlar
Bizi Takip Edin

ÇOK OKUNANLAR

GÖZDEN KAÇMASIN