Burcu Binici: Seneye görüşürüz

Burcu Binici, geçtiğimiz hafta tatil sezonunu açmıştı.

Yayınlanma: 14:03 29-03-2022
Güncellenme: 02:06 27-06-2022
Burcu Binici: Seneye görüşürüz

Soluğu Tayland'ın dünyaca ünlü turizm adası Phuket'te alan güzel oyuncu, "Seyahat etmek evrim geçirmektir" dedi. Tatilin son günü çekilen bikinili karesini paylaşan Binici, binlerce beğeni ve çok sayıda yorum alan pozuna düştüğü notla dikkat çekti.

Burcu Binici, geçtiğimiz aylarda yeni bir aşka yelken açmıştı. 35 yaşındaki güzel oyuncu, kendisinden altı yaş küçük basketbolcu Muhammed Mustafa Baygül ile Bebek'te objektiflere takılmıştı.

 

ÖPEREK UĞURLADI
Bir restoranda baş başa yemek yiyen çift, masada romantik anlar yaşamış, samimiyetlerini sokağa da taşımıştı. Mekandan ayrıldıktan sonra taksi beklemeye başlayan çiçeği burnunda aşıklar, araç bulduklarında ise aşka gelmişti. Oyuncu, basketbolcu sevgilisine sarılarak, öpücüklere boğmuştu.

 

PHUKET POZLARI
Özel hayatında Muhammed Mustafa Baygül ile mutluluğu yakalayan Burcu Binici, geçtiğimiz hafta Türkiye genelindeki soğuk havadan sıkıldı ve sıcaklığın yaklaşık 30 derece olduğu Tayland’a tatile gitti.

 

Dünyaca ünlü turizm adası Phuket'te adeta ayak basmadık yer bırakmayan, filleri seven ve manastırları ziyaret eden oyuncu, renkli karelerine "Seyahat etmek evrim geçirmektir" mesajını yazdı.

Kaynak:
Etiketler:
Editör: Büşra Ustaol - busraustaol@ulkedenhaberler.com.tr

Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
0 Yorumlar
Bizi Takip Edin

ÇOK OKUNANLAR

GÖZDEN KAÇMASIN