AVM’de skandal!

80 TL’ye seyyar diş temizliği

Yayınlanma: 15:03 29-03-2022
Güncellenme: 02:06 27-06-2022
AVM’de skandal!

İstanbul Bahçelievler'de bir AVM'de stant kurup hekim olmayan kişilerce 80 TL karşılığında diş beyazlatma ve temizlik yaptığı ortaya çıktı.

 İstanbul Dişhekimleri Odası Başkanı Ali Gürlek skandal olayla ilgili olarak "Diş hekimi olmayan birinin insanın dişlerine müdahale etmesi mümkün değil. Koltuğu aldım gittim bir yere kurdum bu işi yapıyorum demek asla kabul edilemez" dedi.

Mezuniyetine üç ay kalmış bir diş hekimi adayı olduğunu belirten bir Twitter kullanıcısı, İstanbul Bahçelievler’de bir AVM’de hekim olmayan kişilerin diş bakım standı açtığını, diş beyazlatma ve temizlik yaptığını öne sürdü.

SALDIRIYA UĞRADI

Stantta kreşuar, kavitron ucu, ayna ve sond gibi diş sağlığı malzemelerinin olduğunu gören diş hekimi adayı, 80 TL’ye diş beyazlatma ve temizlik yapan Lübnanlı stant görevlisini görüntülemek isterken saldırıya uğradığını da söyledi.

 

AVM’NİN İZİN VERMEMESİ GEREKİR

– Böyle AVM içerisinde stant açıp hizmet sunduğunu ilk kez görüyoruz açıkçası. Bazen şikayetler geldiğinde suç duyurusunda bulunuyoruz ama böylesi kurulu bir mekanda çalışanı ilk kez gördük. AVM'nin de izin vermemesi gerekir. İnsan sağlığını ilgilendiren bir şey konusunda nasıl böyle izin verirsiniz?

Kaynak:
Etiketler:
Editör: Büşra Ustaol - busraustaol@ulkedenhaberler.com.tr

Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
0 Yorumlar
Bizi Takip Edin

ÇOK OKUNANLAR

GÖZDEN KAÇMASIN