‘’Aile Arası İletişim Ve Önemi’’ Konulu Konferans

Kurulduğu günden beri aile odaklı çalışmalarıyla adından söz ettirmeye başlayan İstanbul Aile Vakfı, çiftlerin sorunları ile etkin bir biçimde başa çıkmalarına, birbirlerini doğru anlamalarına ve doğru iletişim dilini kullanarak yapıcı ve çözümcül bir konuşma ortamı yaratmalarına yardımcı olmak gayesiyle psiko-sosyal eğitimler ve seminerler organize ediyor.

Yayınlanma: 13:02 27-02-2022
Güncellenme: 09:12 08-12-2022
‘’Aile Arası İletişim Ve Önemi’’ Konulu Konferans

Evliliklerde bu hataya düşen çiftler çatışıyor.

 

Günümüzde evlilikleri zedeleyen sebeplerin başında

teknolojinin hayatımızı istila etmesi sonucunda çiftlerin birbirleriyle olan nitelikli zaman paylaşımlarının azalması gelmektedir.

 

Birbiriyle iyi bir iletişim kuramayan çiftler arasında zamanla gerilimler, yanlış anlaşılmalar ve çatışmalar yaşanmaktadır. Evlilik kararı sonrası bireylerin birbirlerini sahiplenmemelerinin getirdiği eksiklik, uyumsuzluklar, yüksek beklentilerin yarattığı gerilimler bu çatışmaları daha da ileri boyutlara taşımaktadır.

 

Bu bağlamda İstanbul Aile Vakfı, 1 Mart Salı 2022 tarihinde Üsküdar Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde 11:00-12:30 saatleri arasında Uzman Aile Danışmanı Saliha Erdim’in sunacağı Ailede Eşler Arası İletişim ve Önemi konulu konferansı ücretsiz olarak ailelerin istifadesine sunuyor.

Kaynak: BHA
Etiketler:
Editör: Onurcan Kurtay - onurcankurtay@ulkedenhaberler.com.tr

Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
0 Yorumlar
Bizi Takip Edin

ÇOK OKUNANLAR

GÖZDEN KAÇMASIN