Yay
      Mottosu: İyi bakarsan iyi görürsün.
      Yönetici Gezegeni: Jüpiter
      Elementi: Ateş

Yay Burcunun Günlük Burç Yorumu - 15 Ağustos 2022

Yay Burcu Günlük Yorum

Gezegenler, kalbinizin bu hafta sonu yapmayı kabul ettiğiniz şeyde olmadığını söylüyor, ancak çekilmek için çok geç olduğunu biliyorsunuz, bu yüzden devam edin ve gerçekten iyi bir iş çıkardığınızdan emin olun. Arkadaşlarınız ve meslektaşlarınız profesyonel tavrınızı takdir edeceklerdir.

Yay Burcu Haftalık Yorumu

Hafta başlarken, bir sonraki seyahatinize çıkmadan, bir sonraki eğitim kursuna başlamadan veya yeni bir ruhsal uygulamaya dalmadan önce üzerinde çalışılması gereken ayrıntılardan bunalmış hissediyorsunuz. Evet, hayatın en “ilahi” kısımları bile bazen evrak gerektirir! 16'sında, kurs ücretlerini ödedin ve otel rezervasyonu yaptırdın ve yolculuğun tadını çıkarmaya hazırsın! Ardından, aksiyon gezegeni Mars, 20'sinde, uzun süreli bir konaklama için İkizler ve ilişki sektörünüze geçerek şu soruyu gündeme getiriyor: Bir sonraki yolculuğunuzda yanınızda kimi istiyorsunuz?

Yay Burcu Aylık Yorum

Ağustos ayının sizin için hazırladığı en büyük sürprizlerden biri isteklerinize ve hedeflerinize ulaşmak için motivasyon olacak. Listenizde yer alan bütün hayallerinize ulaşmak adına şimdiye kadar olmadığından da emin ve kararlı bir şekilde adım atacaksınız.

Yay Burcu Yıllık Yorum

2022 yılına Venüs Retrosu ile başlıyoruz. 7 Şubata kadar Venüs Retro harekette olacak. Bu retro sürecinde finansal konularınızda karışıklar, ertelemeler ve mecburiyetler ortaya çıkabilir. Finansal kaygılar, gereksiz veya mecburi harcamalar içerisinde olabilirsiniz. Alacaklarınız ve ödemelerinizle ilgili erteme, ertelenmiş durumların karşınıza gelmesi gibi durumlar içerisinde olabilirsiniz. Bugünlerde kıtlık bilinci çalıştırmak sizi daha fazla finansal sıkışıklığa götürebilir. Sahip olduklarınızı sık sık hatırlamaya, şükretmeye çalışın ve bolluk içinde olduğunuzu imajine edin. Bu enerji ile hesabınızda olmayan paralar elinize geçebilir.
Bizi Takip Edin