Terazi
      Mottosu: Lütfen benim dengemi bozmayınız!
      Yönetici Gezegeni: Venüs
      Elementi: Hava

Terazi Burcunun Günlük Burç Yorumu - 15 Ağustos 2022

Terazi Burcu Günlük Yorum

Önümüzdeki 48 saat boyunca havayı temizlemek için ne gerekiyorsa yapın. Yaşadığınız, çalıştığınız veya iş yaptığınız kişilerle aranızda olabilecek her türlü kötü duyguyla ilgilenilmelidir. Herkese karşı dürüst olun ve herkesin size karşı da dürüst olmasını talep edin.

Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Haftanın başında, yeni bir sanatsal proje, romantik bir ilişki ya da başka bir çocuk sahibi olma kararı gibi istediğiniz şeyin peşinden giderken arkadaşlarınızdan ve çevrenizden bolca destek hissediyorsunuz. Ama aynı zamanda sorumluluk ve bağlılığın ağırlığını da hissediyorsunuz. 18'inde, yönetici gezegeniniz Venüs motive edici Jüpiter ile bağlantı kurarken, bir arkadaşınız ya da sevgilinizle yapacağınız ilham verici bir konuşma size yetenekli olduğunuz tüm yolları hatırlatır. Hayallerinin peşinden koşmaya devam et!

Terazi Burcu Aylık Yorum

Ağustos ayıyla birlikte ilham perilerinin yükseldiğini hissedecek ve olaylara karşı bambaşka bir bakış açısıyla yaklaşacaksınız. Yeni ayla birlikte kendinizi bir çocuk gibi hissetmeye başlayacaksınız. Her şeyin daha taze daha masum göründüğü bir döneme giriyorsunuz.

Terazi Burcu Yıllık Yorum

2022 yılına Venüs Retrosu ile başlıyoruz. 7 Şubata kadar Venüs Retro harekette olacak. Bu retro sürecinden diğer burçlardan daha fazla etkileneceksiniz. Zira Venüs, sizin burcunuzun yönetici gezegeni. Yıla girerken ve Ocak ayı boyunca hayatınızı daha fazla gözden geçirecek, geçmişi ve geleceği daha fazla düşüneceksiniz. Bu dönem, aldığınız kararların üzerinden tekrar geçmek, gelecek hedeflerinizi belirlemek ve yaşamınıza küçük veya büyük bir düzen getirmek için harika bir zaman. Bu enerjiyi çalıştırmak için retro döneminde evinizde, odanızda değişiklikler yapabilir, dağınıklıkları düzenleyip evinizde ve yaşam-çalışma alanlarınızda sistemli bir düzen kurabilirsiniz.
Bizi Takip Edin