Oğlak
      Mottosu: Emek olmadan yemek olmaz!
      Yönetici Gezegeni: Satürn
      Elementi: Toprak

Oğlak Burcunun Günlük Burç Yorumu - 15 Ağustos 2022

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir süre önce bir krizde birine yardım etmiş olmanız, onlara tekrar yardım etmeniz gerektiği anlamına gelmez. Eğer derslerini almamışlarsa, bu sefer öğreneceklerini düşündüren nedir? Biraz sert konuşmak onlara iyi gelebilir.

Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Geçen haftaki dolunay, kişisel mali durumunuz veya geliriniz hakkında bazı ilginç haberler getirdi ve bu hafta başlarken, kazandıklarınızı (veya geriye kalanları) akıllıca nasıl paylaşacağınızı bulmakta zorlanıyorsunuz. Borcunuzu ödemekle ilgili elektronik tablolar hazırlamak asla seksi değildir, ancak gereklidir! Aksiyon gezegeni Mars, 20'sinde, İkizler'e ve günlük öğütme sektörünüze giriyor ve uzun bir sıkı çalışma dönemini ve tekrar forma girmeyi müjdeliyor. Önümüzdeki yedi ay boyunca hem iş akışınızı hem de zindeliğinizi nasıl geliştirebileceğinizi düşünmeye başlayın.

Oğlak Burcu Aylık Yorum

Bu ay kendinizi bir hukuk savaşının içinde bulabilir ve hazırlıklı olsanız da olmasanız da kazanmak için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi bir araya getirebilirsiniz. Her zaman dah sakin ve çekingen bir imaj çizseniz de para, politika veya yasal konularda zorlu bir rakipsiniz.

Oğlak Burcu Yıllık Yorum

2022 yılına Venüs Retrosu ile başlıyoruz. 7 Şubata kadar Venüs Retro harekette olacak. Bu retro sürecinden en çok etkilenecek burçlardan biri olacaksınız zira Venüs, sizin burcunuzda retro harekette olacak. Bu dönem, sizlere estetik konularıyla daha fazla ilgilenmeyi, sağlığınıza daha fazla özenmeniz gerektiğini gösterebilir. Saç, cilt, diş ve kemiklerle ilgili yardımlar, hizmetler ve tedaviler alabilirsiniz. Sevme, sevilme, değerli olduğunu hissetme ihtiyacınız artacaktır. Aşk ilişkilerinizde güven ve sağlamlık arayışı içine girebilir, duygularınızı akıl süzgecinden geçirebilirsiniz. Aşk ilişkilerinizde dönemsel olarak zaman zaman alışkanlıklarınızın dışına çıkabilirsiniz. Geçmişteki bir partnere gidebilir, geçmişteki partnerin gelişiyle karşılaşabilirsiniz.
Bizi Takip Edin