Kova
      Mottosu: Özgür olmayı biliyorum.
      Yönetici Gezegeni: Satürn
      Elementi: Hava

Kova Burcunun Günlük Burç Yorumu - 15 Ağustos 2022

Kova Burcu Günlük Yorum

Bu hafta sonu ne kadar heyecanlı arkadaşlar ve sevdikleriniz olursa, demlenen duygusal fırtınaya kapılmayı o kadar reddetmeniz gerekir. Başkaları kendini kaptırmak istiyorsa bu onlara kalmış. Onların aptallığına katılma zorunluluğun yok.

Kova Burcu Haftalık Yorumu

Geçen hafta burcunuzdaki dolunay bazı büyük hisler uyandırdı. Birçok yönden kendinizin en büyük eleştirmeni sizsiniz ve kendinize uyguladığınız baskı kırılma noktasına geldi. Hafta başlarken, bir başarısızlık gibi hissetseniz bile, isteksizce bir arkadaşınızdan cesaret verici bir desteği kabul ediyorsunuz. Bu düşük an, tatlı Venüs'ün cömert Jüpiter ile bağlantı kurduğu ve daha fazla arkadaşınıza ulaşmanız ve yerel toplulukla daha fazla ilişki kurmanız için size ilham verdiği 18'inde geçiyor. Her şeyi tek başına yapamazsınız, ancak pek çok insan yardım etmeye isteklidir. Sadece sor!

Kova Burcu Aylık Yorum

Bu ay özellikle maddi ve finansal konular açısından kendinizi zorlanmış hissedebilirsiniz. Çünkü birikim yaptığınız belirli bir miktarı kaybetme ya da harcama durumunuz söz konusu olacak. Ağustos özelince aile ve bütçe planlaması konularını bir kez daha gözden geçirin.

Kova Burcu Yıllık Yorum

2022 yılına Venüs Retrosu ile başlıyoruz. 7 Şubata kadar Venüs Retro harekette olacak. Bu retro sürecinde iç dünyanıza dönebilir, kendi alanınıza çekilme, dinlenme ihtiyacını zaman zaman hissedebilirsiniz. Yalnızlık hissi artabilir veya yalnız kalma isteğini duyabilirsiniz. Finansal anlamda geleceğe dair kaygılar duyabilir ve finansal konularda güvende olma ihtiyacınız artabilir. Bu retro döneminde bazı ilişkileriniz sizin kontrolünüz dışında ilerleyebilir. Uzayan eğitimlerinizi tamamlayabilirsiniz. Davalarınızda gecikme ve ertelemeler olabilir.
Bizi Takip Edin