Koç
      Mottosu: Yeter ki hevesim kırılmasın!
      Yönetici Gezegeni: Mars
      Elementi: Ateş

Koç Burcunun Günlük Burç Yorumu - 15 Ağustos 2022

Koç Burcu Günlük Yorum

Gezegenler, birinin, belki bir arkadaşının, belki bir iş arkadaşının, sizi ön plana çıkararak, kendi başarısızlıklarından dikkati başka yöne çekmeye çalışacağı konusunda uyarıyor. Sakin olun ve onlara sinirlenmemeye çalışın. Söyledikleri veya yaptıkları hiçbir şey size zarar veremez.

Koç Burcu Haftalık Yorumu

Haftaya hayal kırıklığı ile başlayabilirsiniz. Tamirle ilgili uğraşmak zorunda olabileceğiniz bazı şeylerle karşı karşıya kalabilirsiniz. İşyerinde fazladan vardiya yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bir konuda fedakârlık yapmak durumunda kalabilirsiniz. Finansal alanda darbe alabilirsiniz. Ancak panik yapmayın. Haftanın sonuna doğru işler rayına girmeye başlayacak. Özellikle de yönetici gezegeniniz Mars 20'sinde İkizler'e girdiğinde, sosyalleşmeye ve olağan rutinlerinize geri dönmenize izin verir.

Koç Burcu Aylık Yorum

Bekar Koç burçları için ağustos ayı çok hızlı başlayabilir. Tutku sektörünüzdeki yeni ay, oldukça aktif olacak ve sizi romantizmi, yaratıcılığı, eğlenceyi ve hobileri birinci öncelik haline getirmeye teşvik edecek. Ağustos, bekarların özel biriyle tanışması veya çiftlerin tutkularını yeniden alevlendirmesi için bu yılın en önemli aylarından biri. Ayrıca, ayın çoğunda muhtemelen çok para harcayacaksınız veya en azından paraya odaklanacaksınız. 11 Ağustos, sosyal alanınızda eğlenceli bir dolunay getirecek, eğlenceli bir etkinlik ve hatta yürekten bir arzuya ulaşma şansı verecek. Yine de kozmos değiştikçe, ayın sonu dikkatinizi kalp meselelerinden uzaklaştırarak üretkenliği öğütmeye çevirir. 27'sinde yeni ay muhtemelen işinize daha fazla proje veya sorumluluk getirecek veya hatta yeni bir müşteri veya işverenle uğraşırken size daha iyi bir iş-yaşam dengesi bulma şansı verecek.

Koç Burcu Yıllık Yorum

2022 yılına Venüs Retrosu ile başlıyoruz. 7 Şubata kadar Venüs Retro harekette olacak. Bu retro sürecinde kariyeriniz ve gelecek planlarınızla ilgili alternatif fikirler, yeni seçenekler ve yeni yollar önünüze gelecektir. İlişkilerinizin geleceğiyle ilgili sorgulamaya girebilir, ilişkilerinizde emek ve çaba birlikteliklerinizi sağlamlaştırırken; hem iş hem özel hayatınızdaki ilişkilere ciddiyetle yaklaşacak ve ciddiyet arayacaksınız. Duygularla hareket etmekten ziyade mantığınızla ilerleyeceğiniz bir dönem geçireceksiniz.
Bizi Takip Edin