Başak
      Mottosu: Planları uyguladığımda başarılıyımdır.
      Yönetici Gezegeni: Merkür
      Elementi: Toprak

Başak Burcunun Günlük Burç Yorumu - 15 Ağustos 2022

Başak Burcu Günlük Yorum

Bu hafta sonu bir arkadaşınızın veya sevdiğiniz birinin bakış açısından bakmaya çalışırsanız, neden bu kadar garip davrandıklarını anlayacaksınız. Bu kadar çok kişisel baskı altında olsaydınız, farklı tepki verir miydiniz?

Başak Burcu Haftalık Yorumu

Hafta, eziyetten asla kurtulamayacakmış gibi hissetmenizle başlar, sorumluluklarınız birikmeye devam ediyor ve bürokrasi hiç bitmiyormuş gibi geliyor. Neyse ki 16'sında, yönetici gezegeniniz Merkür, beklenmedik bir ilham getirerek ve hayatınızın her zaman böyle bir sıkıcı olmayacağına dair bir hatırlatma getirerek yenilikçi Uranüs ile bağlantı kuruyor. Ardından 20'sinde, Mars İkizler'e geçiyor ve size profesyonel hedeflerin peşinden gitmeniz için daha fazla enerji veriyor ya da daha çok eğlenmek için evden çıkıyorsunuz. Sıkı çalışmanız karşılığını veriyor!

Başak Burcu Aylık Yorum

Başak, senin için bir dönüm noktası ayı geldi. Ancak biraz yavaş başlayabilir. Bunun nedeni, ağustos başında oldukça aktif olan gizlilik ve dinlenme sektörünüzdeki yeni ay olacaktır. Bununla birlikte, bazı Başaklar birkaç özel yolla meşgul olabilir: medya veya akademik projeler, uzun mesafeli seyahat veya göçmenlik veya hatta manevi bir geri çekilme peşinde. Ay ortasında, 11 Ağustos'ta üretkenlik sektörünüzde dolunayın gelmesiyle birlikte enerji hızlı şeride geçiyor. Yeni veya farklı bir iş arıyorsanız, bu saate yakın başvurduğunuzdan emin olun. Bunun sizi etkileyebileceği başka bir yol da dikkatinizin sağlıkla ilgili, diyet veya zindelik meselesine odaklanmasıdır. Bol miktarda güç, şan ve zaferin nihayet canlanmak için burada olmasını sağlar! Güneş, 22'sinde başlayarak burcunuzu ateşliyor ve doğum günü sezonunun geldiği haberini yayıyor!

Başak Burcu Yıllık Yorum

2022 yılına Venüs Retrosu ile başlıyoruz. 7 Şubata kadar Venüs Retro harekette olacak. Bu retro sürecinde çocuklarla ilgili konular ebeveyn Başaklar için ön planda olacaktır. Çocuklarınızın hobileri ve eğitimleriyle ilgilenebilir, çocuklarınızın geleceğini düşünerek birikim ve planlama yapabilirsiniz. Evli Başaklar çocuk sahibi olmakla ilgili kararsızlık veya bekleyişler içinde olabilir. Tüp bebek gibi tedavilerle bir süredir ilgileniyorsanız bu dönemde olumlu sonuç verme ihtimali artabilir. Bu dönemde öz sevgi ve özgüveni yükseltmek, bekarlar için özellikle potansiyel durumlara kapı açacaktır. Hem eski ilişkilerden tekrar teklifler alabilir hem de yeni insanlarla tanışabilirsiniz.
Bizi Takip Edin