Balık
      Mottosu: İnanmak yaşamın en anlamlı noktasıdır.
      Yönetici Gezegeni: Jüpiter
      Elementi: Su

Balık Burcunun Günlük Burç Yorumu - 15 Ağustos 2022

Balık Burcu Günlük Yorum

Bir sorunun cevabının ne olduğunu bildiğinizi düşünebilirsiniz, ancak bu hafta sonu olanlar, yarısını bilmediğinizi acı bir şekilde açıklığa kavuşturacak. Gezegenlere göre, durumu net olarak göremeyecek kadar yakınsınız. Biraz geride durun.

Balık Burcu Haftalık Yorumu

Hafta başlarken, kendinize bakmak için tüm çabanıza rağmen devam eden bir sağlık sorunu veya işteki drama karşısında kendinizi biraz mağlup hissediyorsunuz. En iyi seçenek tecrit etmek gibi görünse de eşiniz veya bir arkadaşınızla bazı şeyleri konuşmak, zihninizi rahatlatan şeydir. 18'inde, Venüs'ün yönetici gezegeniniz Jüpiter ile bağlantı kurmasıyla da rahatlama geliyor, bu geçiş "Kendinize iyi davranın!" Bu keyfi hak ediyorsunuz!

Balık Burcu Aylık Yorum

Ağustos ayı maddi ve finansal konuların gündeminizde olacağı bir ay olacak. Özellikle beklemediğiniz bir yerden gelen yüklü miktardaki para hayatınızın tamamen yeni bir çizgiye geçmesini yardımcı olacak. Maddi konularla birlikte iş ve kariyer kapısında da kendinize yeni bir konum belirleyebilirsiniz.

Balık Burcu Yıllık Yorum

2022 yılına Venüs Retrosu ile başlıyoruz. 7 Şubata kadar Venüs Retro harekette olacak. Bu retro sürecinde eski aşklar, eski dostlar gündeminizde olabilir. Özellikle beklemediğiniz insanlardan adımlar görebilir veya beklemediğiniz sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Bu süreç boyunca ilişkilerinizde geleceği düşünerek, daha iyisine odaklanmalısınız. Mevcut ilişkilerinizdeki sorunları çözebilir, ilişkilerinizi daha sağlıklı hale getirebilirsiniz. Sorunlu ilişkilerde, sizi beslemeyen, sizinle denk olmayan birlikteliklerde ise sorgulama ve gel gitler söz konusu olabilir.
Bizi Takip Edin