Aslan
      Mottosu: Benim dediklerim sonunda her zaman doğru çıkar!
      Yönetici Gezegeni: Güneş
      Elementi: Ateş

Aslan Burcunun Günlük Burç Yorumu - 15 Ağustos 2022

Aslan Burcu Günlük Yorum

Size değer vermeye çalışan insanlarla uğraşırken sağlam durmanız gerekir. Zıt burcunuzdaki Satürn, üstesinden gelmek için donanımlı hissetmeyeceğiniz zorluklar getirecektir, ancak güçlü kalır ve yaratıcı düşünürseniz, bunların üstesinden gelmenin yollarını bulacaksınız.

Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Geçen haftaki dolunay, en yakın ilişkilerinizden biri için kritik bir an getirdi ve hafta başlarken, olanlar hakkında biraz pişmanlık veya hayal kırıklığı hissediyor olabilirsiniz. Sınır koymak asla kolay değildir, ancak birinin üzgün olması, bunun yanlış bir karar olduğu anlamına gelmez. Aşk gezegeni Venüs 18'inde cömert Jüpiter ile bağlantı kurduğunda işler aydınlanıyor ve doğum günü sezonunuzu şık bir şekilde bitirmek için özgüven artışı getiriyor! İster yeni bir restoran deniyor ister en sevdiğiniz insanlarla derin sohbetlere giriyor, ister her zaman denemek istediğiniz bir ders alıyor olun, hafta sonunu zihninizi genişleterek geçirin!

Aslan Burcu Aylık Yorum

Yılın en önemli aylarından biri. Üzerinde adın ve fiyonk bulunan büyük bir hediye gibi geldi bu ay size. Bunun nedeni, güneş ve Venüs'ün ayın çoğunu burcunuzda geçirmesidir. Dünyayı her zamankinden daha fazla büyülemenizi ve hayallerinizdeki yaşamı gerçekleştirmek için ipleri elinizde tutmanızı sağlar. 20'sine kadar size hırs ve zevk getiren güçlü Mars ile profesyonel hayatınız daha da ısınıyor. O zamana kadar büyük projeler veya faaliyetler olabilir. 20'sinden başlayarak, eğlenceye, arkadaşlara ve şenliklere ayrılmış birçok ayınız olacak. Ortaklık sektörünüzde dolunay 11'inde geliyor, bu önemli bir ilişkide bir dönüm noktası getirecek. Uyum içindeyseniz, taahhütte bulunabilir, taşınabilir, hatta nişanlanabilir veya evlenebilirsiniz. Eğer anlaşamazsanız, o zaman kesinlikle ayrılacaksınız. Bekarlar, uzun vadeli ilişki potansiyeli olan birini aramak için bu ay tutulmasını kullanabilirler. Yakında bir zam, kazançlı bir müşteri veya yeni bir iş teklifi alabilirsiniz.

Aslan Burcu Yıllık Yorum

2022 yılına Venüs Retrosu ile başlıyoruz. 7 Şubata kadar Venüs Retro harekette olacak. Bu retro sürecinde iş hayatınızda ve çalışma ortamınızda düzen değişiklikleri yaşanabilir. Çalışanlarınız ve altlarınızın görev dağılımını düzenleyebilirsiniz. Çalışma ortamınızdaki kadın arkadaşlarınızla ilişkilerinizde daha profesyonel ve mesafeli olmanız, akılcı ilerlemeniz ve iş odaklı düşünmeniz gereken bir süreç olacak. Bu dönemde ayrıca sağlığınıza özen göstermeli ve düzenli beslenmeye çalışmalısınız. Yaşam rutinlerinizde değişiklikler yapmak için güzel bir zaman. Kilo vermeye ise elverişli bir dönem.
Bizi Takip Edin