Akrep
      Mottosu: Herkes bu dünyaya yalnız gelir, yalnız gider!
      Yönetici Gezegeni: Mars
      Elementi: Su

Akrep Burcunun Günlük Burç Yorumu - 14 Ağustos 2022

Akrep Burcu Günlük Yorum

Size tamamen iyi bir karar gibi görünen şey, hayata bakış açınızı paylaşmayan insanlara garip gelebilir, bu yüzden bu hafta sonu birkaç soru bekleyin. Verdiğiniz cevapların yalnızca mantıklı görünmekle kalmayıp, aynı zamanda gerçeklerle desteklendiğinden emin olun.

Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Haftanın başında, evdeki veya ailenizdeki zorlukların bu yıl boyunca kendi hedeflerinize ulaşmaktan sizi nasıl alıkoyduğuna dair bazı zorlu gerçeklerle karşı karşıyasınız. Temel sorunlarınız çok gerçek, ama aynı zamanda hayatınızı yaşamaya devam etmelisiniz! Yönetici gezegeniniz Mars, Mart 2023'e kadar kalmak üzere 20'sinde, İkizler ve ortak kaynaklar sektörünüze geçiyor. Bu uzun vadeli etki, süregelen bazı güç dinamiklerini çözmenize ve en iyi hayatınızı yaşamak için ihtiyacınız olan desteği almanıza yardımcı olmak için burada!

Akrep Burcu Aylık Yorum

Bu ay tamamen kendinize ve duygularınıza yöneleceksiniz. Özellikle aşk ve tutkuyla ilgili durumların kişisel arzularınızla bir araya geldiği noktada kendinizi daha özgür ve mutlu hissedeceksiniz. Hayatınızın aşkıyla tanışmaya hazır mısınız? Çünkü bu ay Eros’un oku sizi tam kalbinizin ortasından vuracak.

Akrep Burcu Yıllık Yorum

2022 yılına Venüs Retrosu ile başlıyoruz. 7 Şubata kadar Venüs Retro harekette olacak. Bu retro sürecinde ilişkilerinizde ikili durumlar, kafa veya duygu karışıklıkları olabilir. İlişkilerinizi sağlamlaştırma veya uzaklaşma zamanındasınız. Süreçle birlikte hangi ilişkinin geleceği olduğunu, hangi ilişkinin gelecekte size bir şey katmayacağını görebilirsiniz. Psikolojik destekler almak, spiritüel çalışmalar yapmak, ilişkilerle ilgili size zarar veren bilinçaltı kodlarını aşmak için oldukça güzel bir zaman. Rüyalarınız ve uyku düzeniniz de zaman zaman karışabilir. Geçmişteki kişileri rüyalarınızda görebilirsiniz.
Bizi Takip Edin