31 Mayıs 2023 Burç Yorumları


Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili Yengeç burçları, bugün keyifli bir güne başlıyorsunuz. Her şey planlandığı gibi ve sorunsuz ilerliyor gibi göründüğü için, ne aile meseleleri ne de kariyer sorunları moralinizi bozacak. Üstelik günün olayları sizi her zamankinden biraz daha maceracı olmaya davet ediyor gibi görünüyor. Herhangi bir sanatsal veya romantik girişim özellikle tatmin edici olacaktır.

Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koç burçları, bugün kendinizi işlerinize ve sorumluluklarınıza karşı her zamankinden daha fazla konstre etmelisiniz. Bugün daha cesur ve kendinden emin bir şekilde hareket edeceksiniz. Utangaç olmayın ve kendinizi ön plana çıkartma konusunda çekingen davranmayın.

Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğa burçları, bugünün anahtar maddelerini güven ve verimlilik oluşturacak. Romantik ilişkilerinizde daha ciddi seviyeye geçmek için harika bir zaman! Geleceğinize doğru yönde yumuşak bir dürtü vermek için bugünün enerjisinden yararlanabilirsiniz.

İkizler Burcu Yorumu

Sevgili İkizler burçları, bugünün tadını çıkartmak için iç benliğinize yönelecek ve sezgilerinize her zamankinden daha fazla güveneceksiniz. Bugün beklemediğiniz durumlarda yalnız kalabilirsiniz. Kendinizle başbaşa kaldığınız bu dakikalarda son dönemlerde yaşadığınız zamanı değerlendirmelisiniz. Bu sayede sizi rahatsız eden durumlara karşı yeni bir fikir edinebilirsiniz.

Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslan burçları, bugünün mükemmel olacağından hiç şüphe yok. Kendinizi daha iyi bir şekilde ifade etmeye hazırsınız. Yüzününüz güldüren olaylar hemen kapının ucunda. Temel değerlerinize meydan okuma olasılığınız var. Bu değerlerin hayatınızı dengede tuttuğu doğru olsa da, bunların daha az alakalı olduğunu hissetmeye başlıyor olabilirsiniz. Onlarda vazgeçmenin zamanı gelmiş olabilir.

Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başak burçları, bugünün enerjisel olara havası harika. Özellikle bugünün gündem maddesini kariyer ve maddi konulara ilişkin detaylar oluşturacak. Kariyerinizde birtakım değişiklikler yapmayı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak keskin adımlar atmadan önce mutlaka durumları değerlendirmelisiniz. Aksi halde kendinizi büyük bir çıkmazın ortasında bulabilirsiniz.

Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Terazi burçları, bugün bazı sosyal durumlardan kaçma eğilimi gösterebilirsiniz. Özellikle bozulan ikili ilişkilerinizle alakalı olarak karmaşık durumların ortasında kalabilirsiniz. Her zaman ne düşündüğünüzü söylemeye cesaret edemiyorsunuz ve bu, enerjinizi ve kararlılığınızı engelleyebilir. Bugün kendinizi kaçmaktan alıkoymaya çalışın. Düşüncelerinizin sorumluluğunu alın. Onları seslendirmekten korkmayın.

Akrep Burcu Yorumu

Sevgili Akrep burçları,bugün gücünüzü arttırdığınız hissediyorsunuz. Bu yeni keşfedilen güçle ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. Kendinizi keşfetmek için zaman tanıyın. Arkadaşlarınızla nasıl ilişki kurduğunuza bakmayı deneyin. İlişkilerinizi geliştirebilir misiniz? Kendinizi durumlara ve olaylara göre yeni bir bakış açısının içine sokmayı deneyebilirsiniz.

Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yay burçları, bugün mevcut ilişkilerinizin her zamankinden daha karmaşık olduğunu hissedebilirsiniz.Bunun nedeni, birçok gezegenin gizli motivasyonlarınıza ışık tutmaya çalıştığı bir dönemden geçiyorsunuz. Analiz etmeyi bitirdiğinizde ve sizi gerçekten neyin harekete geçirdiğini anladığınızda, ilişkileriniz çok daha basit görünecek.

Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlak burçları, sonunda iradenizin gücünün her zaman her şeyi belirleyemeceğini anladınız. Hiç şüphesiz egonuz darbe alıyor ama bu olgunlaşmanıza yardımcı olacaktır. Hatalı olduğunuzu kabul ediyor ve gerektiğinde kararınızı isteyerek gözden geçiriyorsunuz.

Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kova burçları, bugün özellikle kendinizi iki güçlü arzunun arasında sıkışıp kalmış gibi hissedebilirsiniz. Kendi zevkiniz için yaratma arzusu ve başkalarını memnun etme arzusu... Karakterinizin bir parçası olduğu için, bu ikinci dürtüyle doğal olarak gelirsiniz. Bu uyumsuzluğu çözmeniz anlaşılır bir şekilde zor olacaktır. Sizin için çözüm, takdir edilmek için neden bu kadar güçlü bir ihtiyaç hissettiğinizi sormaktan gelir.

Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balık burçları, bugün ailenizin köklerini aramak için her zamankinden daha fazla istek duyabilirsiniz. Aramanız o kadar derin ve yoğun olabilir ki ailenizle alakalı bazı yeni keşifler yapabilirsiniz. Bu keşiflerin bazılarının sizin için travmatik bir durum yaratabileceğini göz önünde bulundurmalısınız.

Bizi Takip Edin