29 Aralık 2022 Burç Yorumları


Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili Yengeç burçları, olaylar hakkında konuşmayı sevmiyorsunuz. Konuşmak sizin ilgi alanlarınızdan biri değil. Bugünün gündem maddesini sosyal ilişkileriniz oluşturacak. Hayatın içinde herkesin kendi rolleri olduğunu fark edecek ve size yakıştırılan rolle harekete geçmek isteyeceksiniz.

Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koç burçları, bugün sosyal anlamda kendinizi ifade etme konusunda zirvede olduğunuz bir gün olacak. Etrafınızdaki meseleleri derinlemesine değerlendirerek ayrıntıların üzerinde yeniden düşünmeniz gerekecek. Ruhunuzu özgür bırakmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Bilinçaltınızda biriken bazı konularla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz.

Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğa burçları, bugün sağduyunuzu ve adalet duygunuzu korumanız gereken bir gün olacak. Kişisel fikirlerinizi saklamak isteyebilirsiniz. İletişim konusunda zorlandığınız bir gün sizleri bekliyor. Yargılayıcı ve net tavrınızı geride bırakmak isteyeceksiniz.

İkizler Burcu Yorumu

Sevgili İkizler burçları, bugün etrafınızda olup biten her şeyi açıklama eğilimindesiniz. Her şeye bir anda netlik kavuşturacak ve kendi deneyimlerinizden yola çıkarak olaylara ilişkin olarak yeni kararlar vereceksiniz. Bir süredir çok sessizdiniz. Sanki bir şeylerin konuşmanızı engellediğini hissediyordunuz. Bu durumun ağırlığının üzerinden kalktığını göreceksiniz.

Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslan burçları, bugün günlük hayattaki olaylardan kendinizi soyutladığınızı fark edeceksiniz. Adeta başka bir evrede gibisiniz. Kişileri ve durumları kendi süzgecinizden geçirdiğinizde hayatınıza yeni bir bakış açısı kazandırdığını göreceksiniz.

Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başak burçları, hayat karşı duruşunuzun sertleştiği bir döneme doğu hareket ediyorsunuz. Çevrenizdekilere karşı katı bir tutumunuz var. Kendinizi ve karşınızdakileri anlama konusunda zorluk yaşıyorsunuz. Bugün iletişim becerilerinize her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğunuz bir gün olacak.

Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Terazi burçları, gezegensel açıların bugün sizin üzerinizde büyük bir etkisi olacak. Gelecekten korkma zamanı değil. Aksine, bunu gerçekleştirmenin zamanı. Şu anda atacağınız her adım, geleceğinizi büyük ölçüde etkileyecek. Kaçımız geleceğe emin adımlarla yürümeyi başarır bilinmez... Ama Teraziler, her zaman olduğu gibi her durumda sürünün başında olacak.

Akrep Burcu Yorumu

Sevgili Akrep burçları, bugün hayatınıza dair net kararlar almak için harika bir gün! Son zamanlarda kafanız bir miktar karıştığı için yeni bir girişim fikrine doğru hareket etme eğilimindesiniz. Ancak radikal ve sert kararlar vermeden önce mutlaka durumları ve şartları değerlendirmeyi deneyin.Zihniniz bugün önünüze çıkan tüm problemlerle başa çıkmak için yeterince dinlenmiş olacak.

Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yay burçları, bugün kendiniz ve başkaları için müsait misiniz? Olayları anlamak ve duynak konusunda zorluk yaşadığınız bir sürecin içindeydiniz. Özellikle kişileri değerlendirme konusunda yanlış kararlar verseniz bile güvensizlik hissetmeyin.

Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlak burçları, bugün güne son derece duygusal bir şekilde başlıyorsunuz. Bugün ruhsal olarak kendinizi bulduğunuz bir gün olacak. Özellikle ikili ilişkilerinizdeki gelişmeler yüzünüzü gülümsetecek. Henüz gerçek aşkı bulamadığınızdan dert yanıyorsanız bugün etrafınıza bir kez daha bakın.

Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kova burçları, son dönemde özellikle aşk hayatınızda iniş ve çıkışların olduğunu fark edeceksiniz. İkili ilişkilerdeki baskıyı üzerinizde hissetmeye başladığınız bir gün sizleri bekliyor. Kendinizi ifade etme konusunda yaşadığınız zorluk kafanızdaki soruların cevaplarını almanıza engel oluyor.

Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balık burçları, bugün kendinizle gurur duyma fırsatını defalarca yakalayacaksınız. İşlerin kontrolden çıkmasına izin vermeden belirli bir plan içinde hareket ediyorsunuz. Gezegen yerleşimleri sayesinde kendinizi başarılı hissettiğiniz bir döneme adım atıyorsunuz.

Bizi Takip Edin