27 Temmuz 2022 Burç Yorumları


Yengeç Burcu Yorumu

Mali işlerinizi toparlamak için yaklaşan yeni aydan yararlanın. Şu veya bu nedenle para meseleleri geç saatlerde biraz karmaşık hale geldi, bu nedenle satın alma dürtüsüne bir mola verin ve giderlerinizin gelirinizi aşmadığından emin olmaya odaklanın.

Koç Burcu Yorumu

Birine kızgınsın ve bunu saklamakta zorlanıyorsun. Ne zaman bir araya gelseniz duygularınızı saklamakta zorluk çekiyorsun. Tam olarak neden böyle hissettiğinizi anlayana kadar kendi başınıza biraz zaman geçirin. Birinden beklediğiniz veya talep ettiğiniz şeylerde biraz bencil davranıyorsanız, bunun ilişkinize ne yaptığını düşünün.

Boğa Burcu Yorumu

Üstlendiğiniz bir meydan okumanın neredeyse imkânsız olduğu ortaya çıkıyor. Bunun üzerinizde yarattığı baskı kendini göstermeye başlıyor ve bunun artık yapmak istemediğiniz bir şey olduğunu kabul etmenin zamanı gelmiş olabilir.

İkizler Burcu Yorumu

Artan fiyatlar nedeniyle aile ikramlarından uzak durmak, sevdiklerinizi hayal kırıklığına uğrattığınızı hissettiriyor. Gelirinizin daha büyük bir kısmı artık günlük harcamalara gidiyorken kendinizi suçlayamazsınız. Kimse sizi kendi harcamalarınızla ilgili suçlayamaz.

Aslan Burcu Yorumu

Müsrif bir ortağın bilmediği parayı bir kenara koyuyorsun. Gizliliğinizin nedenleri var. Sürpriz bir tatil, yeni bir araba ya da birlikte keyif alacağınız özel bir şey için para biriktiriyor olabilirsiniz. Yani para konusunda ketum olmanıza rağmen, sonuçta ikinizin de yararına olacak.

Başak Burcu Yorumu

Ani kararlar vermekten pek hoşlanmıyorsunuz ama bazen bu önlenemez. Anında bir seçim yapmak zorunda kalırsanız, sağduyunuz sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Durup hepsini almak için zaman olmadığında bazı olayların daha yavaş ilerlemesini isteyebilirsiniz.

Terazi Burcu Yorumu

Nezaketinizden faydalanan biri, farklı bir yönünüzü görmek üzere. Bugün onların her fikrine uyacağınızı düşünüyorlarsa, onlara her zaman size güvenemeyeceklerini belirsiz terimlerle söylemek üzereyken bir şok yaşayabilirler.

Akrep Burcu Yorumu

Yaşlı bir akraba biraz sinsi davranıyor. Neyi saklamaya çalıştıklarını bulmaya kararlısınız. Bir süredir merak uyandıran bir konuya artık farklı bir açıdan yaklaşılabilir. Daha deneyimli veya kalifiye biri, bununla daha başarılı bir şekilde başa çıkmanıza yardımcı olacaktır.

Yay Burcu Yorumu

Aklınıza bu kadar çok şey gelirken, düşüncelerinizi herhangi bir düzende sıralamak kolay değil. Herkesten çok daha öndesin ve fikirlerini düşünmek için zaman ayırmayı seven insanlar sana ayak uyduramazlar. İşleri sakince tartışın ve ne yapmak istediğinizden daha emin hissedeceksiniz.

Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlak burçları, bugün zihinsel yeteneklerinize meydan okuduğunuz bir gün olacak. Özellikle iş ve kariyer kapısında attığınız adımlar sayesinde kısa sürede karşınıza yeni fırsatların çıktığını göreceksiniz. Fırsatları değerlendirerek kendiniz için en doğru kararı vermenin zamanı geldi.

Kova Burcu Yorumu

Patronunuz veya yetkili biri sizden enerjinizi başka bir yere yönlendirmenizi istediğinde, zor bir işin neredeyse sonuna geliyorsunuz. En büyük hayal kırıklığı, tünelin sonundaki ışığı görebilmenizdir, ancak şimdilik, ona ulaşmak için o son adımları atamazsınız.

Balık Burcu Yorumu

Desteğinize veya şefkatli tavsiyenize ihtiyacı olan bir arkadaşınız için orada olmaya özen göstereceksiniz. Sorunlarını anlayacağınızı biliyorlar ve bunu gizli tutmanız konusunda size güveniyorlar. Bir yanıt vermeden önce bir iş teklifinin kapsamlı bir şekilde araştırılması gerekir.

Bizi Takip Edin