24 Ekim 2022 Burç Yorumları


Yengeç Burcu Yorumu

Hem Güneş hem de Venüs bu hafta sonu haritanızın en dinamik alanına girerken, her türlü üzüntü hissini arkanızda bırakmalı ve geleceğe cesurca adım atmalısınız. Önümüzdeki birkaç hafta gerçekten özel olmalı, ama sonuçta size kalmış.

Koç Burcu Yorumu

Böyle küçük bir konu için çok fazla zamanınızı ve enerjinizi alan bir ortaklık anlaşmazlığını çözmelisiniz. Bir Güneş-Venüs birliği, işleri yumuşatmanızı ve daha önce sahip olduğunuz olumlu ilişkiye geri dönmenizi kolaylaştıracaktır.

Boğa Burcu Yorumu

Önümüzdeki 48 saat içinde etrafınızdakiler ne kadar iddialı ve saldırgan olursa, o kadar sakin kalmalı ve hiçbir şeyin ve kimsenin sizi ele geçirmesine izin vermemelisiniz. İş cephesinde özellikle çalışma arkadaşlarınıza sözlerinin sizi asla rahatsız etmeyeceğini göstermeniz gerekir.

İkizler Burcu Yorumu

Yakında tüm zamanınızı ve dikkatinizi gerektirecek görevler ve sorumluluklar üstlenmek zorunda kalacaksınız, ancak şu an için en iyi yaptığınız şeye, arkadaşlarınızla eğlenmeye odaklanabilirsiniz. Dışarı çıkın ve doyasıya eğlenin.

Aslan Burcu Yorumu

Bir süredir kaçındığınız bir sorunla başa çıkmak için bir noktaya gelin. Bir arkadaşınızı veya sevdiğiniz birini içeriyorsa, elbette, uzlaşmacı bir çözüm aramalısınız, ancak karşılığında sizden daha fazlasını talep etmelerine izin vermeyin.

Başak Burcu Yorumu

Para meseleleri son haftalarda çok zamanınızı aldı ama yakında mali olarak daha az endişe duyacaksınız. Bugün ne kadar gevşek uçlar yakalarsanız, bu hafta sonu Güneş burç değiştirdiğinde o kadar çok eğleneceksiniz.

Terazi Burcu Yorumu

Hem Güneş hem de yönetici gezegeniniz Venüs bu hafta sonu burcunuzdan ayrılıyor ama bu yavaşlamak için bir bahane değil. Aksine, son haftalarda oluşturduğunuz ivme, önümüzdeki günlerde ve haftalarda sizi daha da fazla başarıya taşıyabilir.

Akrep Burcu Yorumu

Yetenekleriniz konusunda hiçbir zaman alçakgönüllü olmadınız ve bu hafta sonu Güneş burcunuzdayken dünyaya ne kadar harika olduğunuzu söylemekten çekinmeyeceksiniz. Elbette, sözlerinizi eylemle desteklemeniz gerekecek.

Yay Burcu Yorumu

Doğanız gereği açık ve dürüst olabilirsiniz, ancak herkesin sizin gibi olmadığını ve bazı insanların aldatıcı olmaktan gerçekten zevk aldığını kabul etmeniz gerekir. Gezegenler, diğerlerinin bu hafta sonu yaptığı her iddiayı kontrol etmenizi istiyor. Onlara güvenilebilir mi?

Oğlak Burcu Yorumu

Bir tür sanatsal proje iyi gidiyor ama ekstra bir şeye ihtiyacı var, onu ortalamadan olağanüstü seviyeye yükseltecek bir şeye. En iyi sonuçları elde etmek için başka birini dahil etmelisiniz, belki de yaratıcı kıvılcımı kendinize uygun olan bir arkadaşınız.

Kova Burcu Yorumu

Haritanızın kariyer alanındaki kozmik aktivite, durumunuzu ve belki de banka bakiyenizi artırma fırsatı sunmak üzere. Bu hafta sonu fazladan sorumluluk almaktan korkmayın. Aslında bunun için gönüllü olmalısınız.

Balık Burcu Yorumu

Yılın en iyi zamanlarından biri, bu hafta sonu Güneş ve Venüs'ün haritanızın en maceralı bölgesine girmesiyle başlıyor. Bir tatile çıkmayı veya yeni ve heyecan verici bir şeye başlamayı düşünüyorsanız, sadece düşünmeyin, yapın.

Bizi Takip Edin