23 Eylül 2022 Burç Yorumları


Yengeç Burcu Yorumu

Şimdi ve hafta sonu arasında korktuğunuz şeyle yüzleşmeniz gerekiyor. İblislerinizle yüzleştikten sonra artık o kadar da korkutucu görünmediklerini keşfetmenize şaşırabilirsiniz. Bir dahaki sefere, bu kadar kolay korkma!

Koç Burcu Yorumu

Başınızın dertte olduğunu kabul etmek istemeyebilirsiniz, ancak yardım istemeden ne kadar uzun süre devam ederseniz, zaten kötü olan bir durumun daha da kötüleşmesi muhtemeldir. Kimse sizden her şeyi bilmenizi beklemiyor, bu yüzden kendinizden beklemeyin.

Boğa Burcu Yorumu

Bazı insanlara göre, eğlenmek için çok fazla zaman harcadınız ve sorumluluklarınıza yeterince zaman ayırmadınız. Bir dereceye kadar haklı olabilirler, ancak bu konuda kendinizi suçlu hissetmeniz için hiçbir neden yok. Eğlenmek günah değildir.

İkizler Burcu Yorumu

Önümüzdeki birkaç gün içinde bir şekilde zirveyi aşacağınızdan emin olabilirsiniz, ancak bu mutlaka kötü bir şey mi? Gezegenlere göre, her şeyin mümkün olduğuna gerçekten inandığınız ruh hallerinden birindesiniz. Belki öyledirler.

Aslan Burcu Yorumu

Herkes şu anda tam olarak duymak istediğiniz şeyi söylüyor gibi görünüyor. Bu sana şüpheli geldi mi? Belki de gerekir. Akıl gezegeni Merkür hala geri harekette olduğundan, sözde “gerçekleri” kendiniz kontrol etmelisiniz. Başkalarına bırakmayın.

Başak Burcu Yorumu

Güneş bundan iki gün sonra doğum işaretinizden ayrılıyor ama bu hayatınızın aniden duracağı anlamına gelmiyor. Aksine, hayatın finansal yönü konusunda kesinlikle ciddileşmeniz gerekecek olsa da, eğlenceli taraf hala orada olacak.

Terazi Burcu Yorumu

Şu anda hiçbir yanlış yapamayacağınızı düşünebilirsiniz ve haklı olabilirsiniz, ancak zihin gezegeni Merkür geri giderken hiçbir şeyi, kendi büyüklüğünüzü bile kabul görmemelisiniz. Kesin diye bir şey yoktur.

Akrep Burcu Yorumu

Son birkaç hafta içinde hayatınızda çok fazla gel git yaşadınız. Şimdi fiziksel ve duygusal olarak biraz bitkin hissediyor olabilirsiniz. Önümüzdeki birkaç gün içinde kendinize bir mola vermeyi hedefleyin. Buna ihtiyacın var ve bunu hak ediyorsun.

Yay Burcu Yorumu

Bugün burada, orada ve her yerde acele etme dürtüsüne direnin. Hem kariyerinizde hem de özel hayatınızda işleri basit tutun ve daha çok çalışmanız ve daha hızlı hareket etmeniz gerektiğini söyleyenleri yanılıyorlar diye görmezden gelin. Her şey olduğu gibi doğrudur.

Oğlak Burcu Yorumu

İletişim gezegeni Merkür, en azından bir süreliğine haritanızın kariyer alanından çıkmak üzereyken, meslektaşlarınıza ve işverenlerinize tutamayacağınız sözler vermemeniz akıllıca olur. Beklentilerini yönetin.

Kova Burcu Yorumu

Bugün iyi şeylerin kucağınıza düşmesini ne kadar çok beklerseniz, diğer insanların sizin olması gerektiğini düşündüğünüz ödülleri aldığını gördüğünüzde o kadar çok hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Arzu ettiğinizi elde edebilirsiniz, ancak çaba size ait olmalıdır.

Balık Burcu Yorumu

Sizin için kötü olduğunu düşündüğünüz bir alışkanlıktan ne kadar vazgeçmeye çalışırsanız, değişmesi o kadar zorlaşır. Neden ipucu alıp soruna farklı bir açıdan yaklaşmıyorsunuz? Günah değil de erdemmiş gibi davran. Beğenmek için büyüyebilirsin!

Bizi Takip Edin