19 Ekim 2022 Burç Yorumları


Yengeç Burcu Yorumu

Bazı insanlarla iyi geçinip başkalarını görmeye dayanamamak hayatın basit bir gerçeğidir. Bunda yanlış bir şey yok ve hatta bugün sizi zarardan bile kurtarabilir. Görünüşünü beğenmediğin birinden uzak dur.

Koç Burcu Yorumu

Yönetici gezegeniniz Mars, şu anda haritanızın daha açık alanlarından birinde hareket ediyor ve sizi eskisinden daha dinamik ve maceracı yapıyor. Önümüzdeki birkaç gün, özellikle romantik olarak, sizin için oldukça heyecan verici olacak.

Boğa Burcu Yorumu

Eğer öyle hissetmiyorsan, partinin hayatı ve ruhu olmak zorunda değilsin. Düşüncelerinizle baş başa kalabileceğiniz sessiz bir yer bulun ve çevrenizdeki dünyada ve kafanızın içinde neler olup bittiğini anlamaya çalışın.

İkizler Burcu Yorumu

Sevgili İkizler burçları, bugün sosyal anlamda kendinizi bir savaşın içinde hissedebilirsiniz. Özellikle iletişim kanallarından doğan problemler nedeniyle bir anda anlaşmazlıkların ve kaousun ortasında kalabilirsiniz. Bugün empati yeteneğinize her zamankinden daha fazla ihtiyacınız olan bir gün olacak.

Aslan Burcu Yorumu

Her zamanki gibi, kendinize bir yasasınız ve başkaları bencil veya aptal olduğunuzu söylese bile, yalnızca kişisel olarak ilginizi çeken şeyi yapacaksınız. Belki öylesin ama bu, hareket özgürlüğünün senin için çok daha önemli olduğu günlerden biri.

Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başak burçları bugün söyledikleriniz insanların duymak istedikleri şeylere tam uymayabilir. Bunu kişisel algılamayın. Başkalarının göremediği şeyleri görme konusunda inanılmaz bir yeteneğiniz var. Bu nedenle kendinizi bu konuda törpülemek yerine besleyin ve gücünüzün farkına varın.

Terazi Burcu Yorumu

Bugün, özellikle rakip ve rakip olarak gördüğünüz insanlarla uğraşırken çok açık sözlü olmamaya çalışın. Söylediklerinizde yersiz küçük bir şey bile bulabilirlerse, pahasına, bundan yararlanmakta tereddüt etmeyeceklerdir.

Akrep Burcu Yorumu

Şu anda son derece meşgul olabilirsiniz ama yine de plan yapmak için biraz zaman ayırmalısınız. 23'ünde, Güneş'in burcunuza geçişi, sizi yepyeni bir yarışa sokan bir başlangıç silahı gibi olacak. Hızlı hareket etmeye hazır olun!

Yay Burcu Yorumu

Hayatın temposu son zamanlarda çok arttı ve yakın zamanda da azalmak üzere değil. Tempoya dayanabilir misin? Tabi ki yapabilirsin. Yay, meydan okuma ve riskten beslenen bir burçtur ve bugün her ikisinden de payınızı alacaksınız.

Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlak burçları, bugün her açıdan yorulduğunuzu hissedebilir ve biraz dinlenmek isteyebilirsiniz. İşlerin yarına kadar kesinlikle düzelebileceğini bilmenin rahatlığını yaşayın. Sizi çevreleyen ve seven arkadaş çevrenize rağmen bir şekilde yalnız olduğunuzu hissedebilirsiniz. Sosyal anlamda kendinizi yeni bir mücadelenin içinde bulabilirsiniz.

Kova Burcu Yorumu

Şu anda her şey doğal hızının iki katı hızda hareket ediyor gibi görünüyor ama iyi haber şu ki, ayak uydurmada sorun yaşamazsınız. Hayatın hızı yakında biraz yavaşlayacak, ama şimdilik sadece ilerlemeye devam et ve grubun bir adım önünde ol.

Balık Burcu Yorumu

Momentumunuz öyle ki, isteseniz bile yön değiştiremezsiniz. 23'ünde, Güneş lehinize hareket ettiğinde, hedefinize ulaşmış olacak ve yepyeni bir yolculuğa çıkmaya hazır olacaksınız.

Bizi Takip Edin