18 Eylül 2022 Burç Yorumları


Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili Yengeç burçları,bugün adeta hayata yeniden gelmiş gibi hissedeceksiniz. Geçmişten gelen kimi konuların üzerini kapatarak kendinize yeni bir sayfa açıyorsunuz. Artık karamsar ve olumsuz duyguları geride bıraktığınız bir dönem oluyor.

Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koç burçları, bugün aşk hayatınızdaki yeni gelişmeler gününüzün daha renkli geçmesini sağlayacak. Uzun zamandır aradığınız aşk yanı başınızda olabilir. Etrafınıza daha dikkatli gözlerle bakın ve yeni insanlarla tanışmaktan korkmayın.

Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğa burçları, bugün tamamen kariyer ve finansal konularla ilgili sorunlar yaşayacaksınız. Hafta sonu olmasına rağmen iş yerinde yaşayacağınız bir problem tüm gününüzün enerjisini olumsuz yönde değiştirecek. Sakin olup kendinize zaman ayırmaya ihtiyacınız olduğunu hissedeceksiniz.

İkizler Burcu Yorumu

Sevgili İkizler burçları, bugün ikili ilişkilerle ilgili sorunlar nedeniyle başınız biraz ağrıyabilir. Her ne kadar kendinizi ifade ettiğiniz düşünseniz de bazı sorunlarla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu durum tüm gün boyunca çözmeniz gereken birtakım sorunları da beraberinde getirecek.

Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslan burçları bugün oldukça şaşıracağınız hoş bir sürpriz sizleri bekliyor. Bir hediye ya da varlığını unuttuğunuz bir borcun geri ödemesini alabilirsiniz. İş ve kariyer konularıyla alakalı yeni gelişmeler yaşanacak. İş değiştirmeyi düşünüyorsanız yeni bir fırsatın karşınıza çıktığını göreceksiniz.

Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başak burçları yakın bir zamanda hiç kariyer değiştiği yapmayı düşündünüz mü? Bugün, muhtemelen bir meslektaşınız aracılığıyla bazı fırsatlar duyabilirsiniz. Bu, bir değişiklik yapmak için doğru zaman olabilir. Olumlu mesleki gelişmeler sizleri bekliyor.

Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Terazi burçları, bugün kendinizi sevgi dolu hissediyorsunuz. Bir süredir fiziksel ya da ruhsal olarak uzak kaldığınızı hissettiğiniz partnerinizle aranızdaki buzları eritiyorsunuz. Aşkın heyecanını hissettiğiniz tüm gün boyunca enerjiniz zirvede olacak.

Akrep Burcu Yorumu

Sevgili Akrep burçları, bugün aşk hayatınızda beklenmedik gelişmeler yaşayacaksınız. Bir süredir aşk yaşamınızda yalnızsanız hayatınızın aşkının gelişini kutlayabilirsiniz. Tamamen romantik ve mutlu hissettiğiniz bir dönem başlıyor.

Yay Burcu Yorumu

Eski bir arkadaşınız aniden size romantik bir ilgi göstermeye başlayınca, kendinizi şoktan sersemlemiş bulabilirsiniz. Çatışan duygular ortaya çıkabilir hatta derin bir kararsızlık yaşayabilirsiniz. Hemen karar vermek zorunda olmadığınızı hatırlayın ve bir süre durumu değerlendirmek için kendi kabuğunuza çekilin.

Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlak burçları, bugün utangaç hissetme eğilimdesiniz ve bu nedenle sorumluluk alma konusunda biraz çekimser davranıyorsunuz. Ancak bugün başarılarınızın konuşulduğu bir gün olacak ve ne kadar utanırsanız utanın kendinizi takdir etmeyi unutmayın. Bugün bir yıldız gibi parlıyorsunuz.

Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kova burçları, bugün romantizm ve duygusal anlar yükselmeye devam ediyor. Güzelliğinizi farkına varın ve bedenizi olduğunuz gibi kabul etmeye özen gösterin. Bekarsanız, heyecan verici yeni bir aşk partneri bile çekebilirsiniz. Eğer zaten partneriniz varsa, sevgilinizin size yeniden aşık olduğunu fark edeceksiniz.

Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balık burçları,bugünün gündem maddesini parasal ve finansal konular oluşturacak. Yenilik yapmak için küçük adımlarla başlasanız da uzun vadeli planlarınızı hayata getirdiğinizi fark edeceksiniz.

Bizi Takip Edin