17 Aralık 2022 Burç Yorumları


Yengeç Burcu Yorumu

Gerçekten hak etmediklerini düşündüğünüzde bile insanlara şüphenin faydasını vermeyi seviyorsunuz, ancak bugün çok bağışlayıcıysanız, kendinizi dezavantajlı duruma düşürebilirsiniz. Bazı günahlar, özellikle de size pahalıya patlayanlar, göz ardı edilemez.

Koç Burcu Yorumu

İstediğiniz kadar hızlı ilerlemiyor gibi görünen bir şeyden vazgeçmek isteyebilirsiniz, ancak acele etmeyin. Gezegenler, tüm çabalarınıza değecek bir atılım yapmak üzere olduğunuzu şiddetle tavsiye ediyor.

Boğa Burcu Yorumu

Oğlak burcundaki arkadaşınızdaki kozmik aktivite, şimdi ile hafta sonu arasında bir şeyler yapmanıza yardımcı olacak, ancak bunlar doğru şeyler olacak mı? Bu, kendinizin olduğu kadar diğer insanların ihtiyaçlarını da ne kadar sezdiğinize bağlıdır.

İkizler Burcu Yorumu

Büyük bir şeyin olmak üzere olduğunu hissedebilirsiniz, ancak bunun ne olabileceğini çözemediğiniz için muhtemelen biraz endişelisiniz. Endişelenmeye gerek yok. Gezegenler, değişiklik ne kadar büyük olursa, ondan o kadar keyif alacağınızı gösterir.

Aslan Burcu Yorumu

Söylenmesi gereken bir şey varsa, muhtemelen bunu söyleyen siz olacaksınız, bunun sorumluluğunuz olduğu için değil, konuşma cesareti olan tek kişi siz olduğunuz için. Güçler sizi korkutmayacaktır.

Başak Burcu Yorumu

Şu anda yolunuza çıkan pek çok iyi haber var ve bunların önümüzdeki 48 saat boyunca ve hafta sonuna kadar devam etmesi muhtemel. Sadece dikkatli ol, hiçbir şeyin ters gitmeyeceğine inanmaya başlama, çünkü büyük olasılıkla o zaman ters gidecektir!

Terazi Burcu Yorumu

Haftanın her günü zirvede olamazsınız, bu nedenle önümüzdeki 24 saat içinde kendinizi biraz bitkin hissederseniz kendinize karşı nazik olun ve çok ihtiyaç duyduğunuz bir mola verin. Sadece fiziksel olarak değil, zihinsel ve duygusal olarak da yorgun hissedeceksiniz.

Akrep Burcu Yorumu

Şu anda çok fazla baskı altında görünüyorsun ama bu bir bakıma iyi çünkü zamana karşı yarışırken elinden gelenin en iyisini yapıyorsun. Zihinsel olarak Akrep kadar güçlü olan çok az burç vardır, bu yüzden rakiplerinize neyle karşı karşıya olduklarını gösterin.

Yay Burcu Yorumu

Bugün işverenleri ve kıdemli meslektaşları etkilemek için elbette çaba gösterin, ancak bunu doğal görünmeyeceği noktaya kadar zorlamayın. Önemli insanların sizin hakkınızda en çok değer verdiği şey kendiliğindenliğinizdir, bu nedenle ödül ve alkış istiyorsanız kendiniz olun.

Oğlak Burcu Yorumu

Son birkaç gündür sizi yoğun bir şekilde endişelendiren bir şeyin gerçekleşme şansı neredeyse yok ve bu gerçeği ne kadar çabuk kavrarsanız, o kadar çabuk ilerleyebilir ve daha önemli konulara odaklanabilirsiniz. Bunu bugün gerçekleştirin.

Kova Burcu Yorumu

Özgürlüğünüze değer veriyorsunuz ve başkalarının yaptığınız veya söylediğiniz şeyleri kısıtlamasına izin vermeye niyetiniz yok, ancak bunun her iki yönde de işe yaradığını hatırlamanız gerekiyor. Birinin görüşlerini onaylamayabilirsiniz ama onları sansürlemeye hakkınız yok. Bunun yerine bu görüşleri tartışın.

Balık Burcu Yorumu

Davranışlarını biraz yumuşatmalısın. Son zamanlarda o kadar kendinle doluydun ki, arkadaşların ve iş arkadaşların etrafta olmaktan keyif aldılar, ama şimdi ciddileşme zamanı. Seni sadece bir palyaço olarak görmelerini istemezsin.

Bizi Takip Edin