14 Aralık 2022 Burç Yorumları


Yengeç Burcu Yorumu

Bugün canın sosyal olmak istemiyorsa kendini zorlama. Partinin canı ve ruhu olmanız gerektiğini söyleyen bir yasa yok, bu yüzden arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize biraz yalnız kalmaya niyetli olduğunuzu bildirin. Anlayacaklar.

Koç Burcu Yorumu

Bugün doğru sözler size tam zamanında gelecek ve başkalarının bir şeyleri görmesini ve sizin istediğiniz gibi yapmasını sağlamak dünyanın en kolay şeyi olacak. Evet, harika bir oyundan bahsediyorsun ama arada bir dinlemeyi de dene.

Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğa burçları, bugün sosyal ilişkilerinizde birtakım sorunlar yaşayabilirsiniz. Sözlerin gücüne dikkat edin ve cümlelerinizi kurmadan önce mutlak birkaç kez düşünün. Aksi halde hem kendinizi hem de karşınızdakini kırabilirsiniz. Sorunlarınızın özüne inmek ve kendinizi sorgulamak için harika bir zaman!

İkizler Burcu Yorumu

Bir iş arkadaşı, arzularını yerine getirmek için acele edeceğiniz görüşünde gibi görünüyor. Kaba bir uyanış içindeler. Bugün onlara, verilecek emirler varsa, onları verenin sen olacağını bilsinler!

Aslan Burcu Yorumu

Sır olarak kalmasını umduğunuz bir şey bugün herkesin bilgisi haline gelecek ve bu biraz utanç verici olabilir. Yaptığınızı inkâr etmenin bir anlamı yok, o yüzden tam tersini yapın ve hatanızı kucaklayın. İnsan olmanın bir suçu yok.

Başak Burcu Yorumu

Herhangi bir şekilde iddialıysanız, şimdi ilgi odağı haline gelme zamanı. Size kolay gelmeyebilir. Başaklar genellikle doğaları gereği mütevazıdır, ancak yeteneklerinizi sergilemek için çaba harcarsanız, onlar iyi bir şekilde ödüllendirileceklerdir.

Terazi Burcu Yorumu

Son zamanlarda çok daha açık ve güvenilir görünüyorsun ve bu iyi bir şey. Gezegenler, olumlu tutumunuzun kapıları açabilecek ve sizin için bir şeyler olmasını sağlayabilecek insanları çekeceğini gösteriyor. Her şey kimi tanıdığınla ilgili.

Akrep Burcu Yorumu

Bugün bir noktada, etrafınızda olup bitenlerin bir modeli olduğu aşikâr hale gelecek. Bu özel dramada oynayacağınız önemli bir rolünüz olduğu da aşikâr olacaktır. Şüpheniz varsa, iç sesinizi dinleyin.

Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yay burçları, bugün hayatınızı kolaylaştırmak adına elinizden geleni yapın. Çünkü bu 24 saat adeta size yetmiyormuş gibi gelecek. İşleriniz arasında koşuşturup duracaksınız. Günü daha verimli bir şekilde geçirmek için çevrenizdekilerden yardım isteyebilirsiniz.

Oğlak Burcu Yorumu

Gezegenler, ne kadar maceracı ve hırslı olursanız olun, kendinizi çok zorladığınız ve biraz yavaşlamanız gerektiği konusunda sizi uyarıyor. Şimdi ile Güneş'in 21'inde burcunuza girdiği zaman arasında kendinize hak ettiğiniz bir nefes verin.

Kova Burcu Yorumu

Önünüzde pek çok yeni fırsat var ama garip bir nedenle tek düşünebildiğiniz geçmişe dönüp geçmişte olanları değiştirmek. Elbette bunu yapamayacağını biliyorsundur? Önemli olan sadece gelecek, o yüzden onu kucakla.

Balık Burcu Yorumu

Bugün asıl endişeniz, bazı insanlara sizin için hala çok şey ifade ettiklerini göstermek olmalıdır. Son zamanlardaki bazı sözleriniz ve davranışlarınız onları artık umursamadığınıza inandırmış olabilir ama bu kesinlikle doğru değil. Onlar için heceleyin.

Bizi Takip Edin