11 Mart 2023 Burç Yorumları


Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili Yengeç burçları, bugün çok yakın olduğunuz bir kişi yaşadığı problemleri sizinle paylaşarak akıl danışacak. Bu durum ilk aşamada ne yapacağınız konusunda büüyk bir belirsizlik yaratsa da kendinizi anlamlandırmayı başardığınızda sorunların üstesinden geldiğinizi göreceksiniz. Özgüveniniz büyük bir şekilde artacak.

Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koç burçları, bugün maddi ve finansal konuların gündeminizde olacağı bir gün olacak. Aniden ortaya çıkan gerekli bir harcama bütçenizdeki planlarınızı bir anda bozabilir. Bu harcama dengenizi bozabilir ancak bu durumu yönetme konusunda kendinize güvenmelisiniz. Yapılması gerekenleri analiz ederek yolunuza devam edin.

Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğa burçları, bugün duygusal anlama bocalama yaşasanız bile mantığınızla bu durumu dengelemeyi başarabileceksiniz. Bugünün olayları hissetmeye alışkın olmadığınız dengesiz ruh halleri yaratabilir. Yavaşlayın ve odaklanın. Bugün sakin kalmak her zamankinden daha önemli olacak.

İkizler Burcu Yorumu

Sevgili İkizler burçları,bugün planlarınızı yeniden gözden geçirmek zorunda kalacağınız beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bu ruh halinizdeki ani duygu değişimleri kararlarınızı etkileyecek. Kendinizi hiç ummadığınız bir duygu selinin ortasında bulabilirsiniz. Bazı durumları anlamdırma konusunda sorunlar yaşıyorsanız net kararlar almadan önce bir kez daha düşünmeyi seçin.

Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslan burçları, bugün ne yazık ki talihsizlikler bir an olsun peşinizi bırakmıyor. Gün boyunca olumsuz bir enerjinizin sizi adeta kara bir bulut gibi takip ettiğini fark edeceksiniz. Paniğe kapılmadan önce atacağınız adımlar konusunda karar vermeniz gerekiyor. Aksi halde sorumluluklarınızı almayı başaramadığınız bazı davranışlarınızla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz.

Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başak burçları, bugünün olayları kafanızı karıştırabilir ve işlerin hesaplarınızı aşan noktalara ulaştığını görebilirsiniz. Şaşkınlıkla birlikte fevri kararlar vermemeye özen gösterin. Çünkü hak ettiğiniz ilgiyi görmediğinizi düşündüğünüz için attığınız gergin adımlardan sonrasında büyük pişmanlıklar duyabilirsiniz.

Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Terazi burçları, bugün hiç beklemediğiniz haberler alabilirsiniz. Bu durum kafanızın karışmasına ve bir anlığına da olsa kontrolünüzü kaybetmenize neden olabilir. Kendinizi en iyi ifade ettiğiniz şekilde güvenli bölgenize çekilmek sizin adınıza doğru bir karar olabilir. Sevdiklerinizden bir süreliğine de olsa uzaklaşarak kendi iç dünyanıza yönelmek isteyebilirsiniz.

Akrep Burcu Yorumu

Sevgili Akrep burçları, bugün çevrenizdekiler ve kendiniz hakkınızda tuhaf söylemler duyabilirsiniz. Bu durum ikili ilişkilerinizi doğrudan etkileyecek bazı kararlar almanıza neden olabili. Herhangi bir sonuca varmadan önce iç dünyanıza yönelerek isteklerinizi ve hayallerinizi kontrol etmeniz gerekiyor. Sakin kalarak karar almaya çalışın.

Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yay burçları, hayallerinizi ve hedeflerinizi gözden geçirdiğiniz bir gün olacak. Geleceğe dair göz attığınız bu dönemde bir de geçmişle hesaplaşma durumuyla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu sizin için yıkıcı olabilir ama çabalarsanız bunu bir maceraya dönüştürebilirsiniz. Akışa ayak uydurmak ve bundan en iyi şekilde yararlanmak her zaman en iyisidir.

Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlak burçları,bugün mantığınız ve duygularınızın arasında kaldığınız bir güne başlıyorsunuz. Bu durum bir süreliğine de olsa büyük bir bocalama yaşamanıza neden olacak. Enerjiyi içinizde hareket ettirdiğiniz sürece işler sizin için oldukça düzgün akmalıdır. Duygularınızı başkalarıyla dürüstçe paylaşın ve içsel canlılığınızın güçlendiğini göreceksiniz. Hiç kimse doğrudan kalbinizden gelen sözlere karşı konuşamaz.

Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kova burçları, bugün yaşanan ani ve beklemedik gelişmeler aile hayatınızda sorunlar yaşanmasına neden olabilir. Yanlış anlaşılmalardan doğan problemlerle birlikte kendinizi yanlış ifade ettiğinizi düşündüğünüz aşamada sevdiklerinizle bir kez da sağlıklı iletişim kurmayı denemelisiniz.

Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balık burçları, baugün çok fazla sosyal anlamda yenilik fırsatı yaşayacaksınız. Bu durum yeni insanlarla tanışmanıza ve aşk hayatınızda yaşanacak yeni gelişmelere işaret edecek. Kendinizi anlamaya başladığınız noktada çevrenizdekilere karşı daha kolay empati yapabileceksiniz.

Bizi Takip Edin