11 Ağustos 2022 Burç Yorumları


Yengeç Burcu Yorumu

Şunu yapmalısın ya da bunu yapman gerektiği yönündeki söyleyenleri görmezden gel ve sadece kişisel olarak senin için doğru olan iç sesin ne diyorsa onu yap. Kalabalığı görmezden gelmek cesaret ister ve cesaret bolca sahip olduğunuz bir özelliktir. Kendi geleceğini yarat.

Koç Burcu Yorumu

Bir tür soruna nasıl veya neden bir cevaba ulaştığınızı anlamayabilirsiniz ama derinlerde bir yerde bunun doğru olduğunu biliyorsunuz, bu yüzden diğer tüm sesler durmanız için çığlık atsa bile iç sesinizin size söylediklerini takip edin.

Boğa Burcu Yorumu

Size bir şekilde zarar vermiş birine karşılık vermek isteyebilirsiniz ama gerçekten bu çabaya değer mi? Muhtemelen değil. Şimdiye kadarki en iyi hareket tarzınız, kendi huzurunuz için onu serbest bırakmak ve kin beslememektir.

İkizler Burcu Yorumu

Ele alınması gereken bir düzine ve bir günlük görev olabilir, ancak hepsini görmezden gelmeniz ve yalnızca sizi gülümseten şeyi yapmanız önerilir. Arkadaşlarınızla bir araya gelip biraz eğlenmek için bir yerlere giderseniz çok mutlu olacaksınız.

Aslan Burcu Yorumu

Güneş doğum burcunuzda ilerlerken, yolunuzu daha sık elde edeceksiniz, ancak ara sıra başkalarının kazanmasına izin vermeniz size para kazandıracak. Ayrıca, ilginç fikirler bulan tek kişi siz değilsiniz, bu nedenle arkadaşlarınızın ve iş arkadaşlarınızın size söylediklerini göz ardı etmeyin.

Başak Burcu Yorumu

Garip bir nedenle o anda omzunuzun üzerinden bakmadan edemiyorsunuz ama gerçekten korkacak bir şey yok. Cuma dolunayı sizi endişelendiren şeyle yüzleşmeye zorlayacak ve bunun ne kadar önemsiz olduğunu anladığınızda kendinize kızacaksınız.

Terazi Burcu Yorumu

Bir arkadaşınızın size neden zorluk çıkardığı hakkında hiçbir fikriniz olmayabilir, ancak bunun nedeni, kendi ihtiyaçlarınızı ilk sıraya koyduğunuzu düşünmeleri olabilir. İhtiyaçlarınızın ve ihtiyaçlarının çatışması gerekmediğini onlara göstermeyi bugün önceliğiniz haline getirin.

Akrep Burcu Yorumu

Sır tutmakta çok iyisin ve diğer insanlar sana güveniyor. Başkaları, kendilerine sarıldığı birden fazla sırdan dolayı size güveniyorsa şaşırmayın. Dahası, sözlerini dinledikçe, onların sorununu çözmenin anahtarının sizde olduğunu bileceksiniz.

Yay Burcu Yorumu

Elbette arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize ne yaptığınızı ve neden yaptığınızı açıklamaya çalışın ama anlamalarını beklemeyin. Gezegenler, devam edip doğru olanı yapabileceğinizi ve eğer yapabilirlerse, başkalarının kendileri için çalışmasına izin verebileceğinizi gösteriyor.

Oğlak Burcu Yorumu

Birinin elini tutmaktan ve gerçekten çok basit bir görevde onlara rehberlik etmekten daha iyi işleriniz olabilir, ancak çaba harcarsanız, uzun vadede buna değecektir. Size borçlu olduklarını hissedecekler ve karşılığını verecekler!

Kova Burcu Yorumu

Özellikle yakın gelecekte bir tür profesyonel veya iş ortaklığına son vermeyi düşünüyorsanız, önümüzdeki 24 saat boyunca düşüncelerinizi kendinize saklamak akıllıca bir hareket olabilir. Başkaları planlarınız hakkında ne kadar az şey bilirse o kadar iyi.

Balık Burcu Yorumu

Sıkı çalışmaya yabancı değilsin ama bu, başkalarının yararına çalışmak zorunda olduğun anlamına gelmez. Arkadaşlarınız ve meslektaşlarınız için ne kadar çok şey yapmayı kabul ederseniz, daha sonra kendi ihtiyaçlarınız için o kadar az zaman ve enerjiye sahip olacaksınız. Sadece hayır de.

Bizi Takip Edin